Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: je joue (uk)

Kulki gejszy Je Joue Ami Fioletowe pochodzą ekskluzywnej kolekcji akcesoriów, niezwykle skutecznie wspomagających ćwiczenia mięśni Kegla u kobiet. Co ważne, są one w 1005 bezpiecznie w użytkowaniu. Kulki gejszy Je Joue Ami Fioletowe składają się z trzech kulek, o zróżnicowanych średnicy i innej masie. Oto jak wyglądają parametry techniczne, fioletowych kulek Je Joue Ami:
- kolor: fioletowy
- materiał z jakiego zostały wykonane: silikon medyczny
- waga pierwszej kulki: 47 gram
- waga drugiej kulki: 78 gram
- waga trzeciej kulki: 106 gram
- długość pierwszej kulki (bez sznureczka): 36 milimetrów
- długość drugiej kulki (bez sznureczka): 80 milimetrów
- długość trzeciej kulki (bez sznureczka): 70 milimetrów
- długość pierwszej kulki łącznie ze sznureczkiem: 111 milimetrów
- długość drugiej kulki łącznie ze sznureczkiem: 156 milimetrów
- długość trzeciej kulki łącznie ze sznureczkiem: 144 milimetry
- maksymalna średnica pierwszej kulki: 36 milometrów
- maksymalna średnica drugiej kulki: 32 milimetry
- maksymalna średnica trzeciej kulki: 28 milimetrów.

Lekarze ginekolodzy bardzo często polecają swoim pacjentom korzystanie z kulek gejszy. Dlatego zakup fioletowych Je Joue Ami będzie świetnym rozwiązaniem. Używanie kulek gejszy jest naprawdę niezwykle proste, przy czym w żaden sposób nie można wyrządzić sobie krzywdy, wykorzystując tego typu gadżet. Wystarczy kulki gejszy umieścić w pochwie, jednocześnie obkurczając mięśnie tak, aby kulki z niej nie wypadły. To najlepszy i najskuteczniejszy sposób na ćwiczenia mięśni Kegla, niezwykle przyjemny, zrywający z dotychczasowym stereotypem nieprzyjemnych i męczących ćwiczeń. Taki trening mięśnia dna miednicy wykonywany może być codziennie, w czasie zwykłych czynności, bowiem kulki gejszy Je Joue Ami  zostały tak zaprojektowane, że w żadne sposób nie utrudniają codziennych aktywności. Jedyne o czym w tym przypadku należy pamiętać, to odpowiednia dbałość o higienę i dezynfekcję kulek gejszy, najlepiej po każdorazowym ich użyciu. Do tego celu świetnie sprawdzi się specjalny płyn przeznaczony do dezynfekcji kulek gejszy lub po prostu zwyczajna ciepła woda z mydłem. Dzięki wykonaniu kulek Je Joue Ami z medycznego sylikonu, są one niezwykle łatwe w utrzymaniu odpowiedniego poziomu czystości.

Oto kilka zalet płynących z regularnego korzystania z fioletowych kulek gejszy Je Joue Am:
- efektywne ćwiczenie mięśni pochwy, które niestety u kobiet wraz z wiekiem niezwykle szybko tracą na elastyczności
- poprawienie kondycji mięśni Kegla
- uelastycznienie mięśni pochwy, co zapobiega opuszczaniu się narządów, np. macicy
- ćwiczenie przy pomocy kulek gejszy wspomaga leczenie nietrzymania moczu oraz doskonale sprawdza się w przygotowaniu do porodu
- wytrenowane mięśnie Kegla pozwalają najszybszy powrót kobiety do formy po porodzie oraz ułatwiają przejście przez menopauzę.

Jedynymi przeciwwskazaniami, które zabraniają stosowania kulek gejszy, to ciąża oraz miesiączka - w tym okresie dla bezpieczeństwa należy zrezygnować z tego rodzaju gadżetu.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Długość (w cm): 

  11,1 / 14,4 / 15,6

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  2,8 / 3,2 / 3,6

 • Waga (w gramach): 

  47 / 78 / 106

Zaloguj się
2017-02-16 15:46:49 - Kori

Trzy różne kulki, które razem pozwalają pełniej pracować nad mięśniami Kegla. Kilka prostych ćwiczeń może bardzo uatrakcyjnić życie intymne.