Wczytuję dane...

Kulki gejszy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Kulki gejszy - zbiór sprawdzonych informacji

   

  Kulki gejszy cieszą się dużą popularnością. Interesującym jest, że były one stosowane przez japońskie gejsze już w IV wieku. Wielu osobom kojarzą się one głównie z gadżetem erotycznym. Należy jednak wiedzieć, że kulki kegla pozytywnie wpływają na zdrowie, a także jakość życia seksualnego. O ich doskonałych właściwościach świadczy fakt, że zalecają je najlepsze położne. Kulki waginalne stosowane podczas ciąży znacząco ułatwiają przyjście na świat upragnionej pociechy. Są także wsparciem w okresie poporodowym, gdyż przyspieszają regenerację mięśni pochwy. Kup teraz i przekonaj sie, jak wiele mogą Ci dać kulki gejszy.

   

  Kulki dopochwowe rekomendowane są kobietom w każdym wieku. Ogromną zaletą jest fakt, że mogą być stosowane w każdym miejscu. Ćwiczenia mogą odbywać się w dowolnym momencie, również podczas wykonywania codziennych obowiązków.

   

  Kulki gejszy do ćwiczeń mięśni kegla

   

  Po kulki gejszy (np. LELO - Luna Beads Noir) sięgają najczęściej kobiety, które pragną podnieść jakość swojego życia seksualnego.

   

  Mięśnie kegla bezpośrednio wpływają na odczucia towarzyszące podczas współżycia. Zwane są one również mięśniami dna miednicy lub mięśniami łonowo-guzicznymi. Pełnią one ogromnie ważną rolę. Podtrzymują narządy wewnętrzne, tak aby znajdowały się one we właściwym położeniu. Są one zlokalizowane wokół ujścia odbytnicy, pęcherza, a także pochwy. To właśnie dzięki nim pęcherz, jelita, a także macica nie przemieszczają się. Osłabienie mięśni kegla może nieść wiele nieprzyjemnych dolegliwości. Znaczące obniżenie narządów wewnętrznych w jamie brzusznej zakłóca ich prawidłową pracę. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby dbać o ich stan. Mięśnie kegla osłabiają się wraz z wiekiem. Negatywnie wpływa na nie również przebyty poród.

   

  Ćwiczenia mięśni kegla powinny stać się rytuałem każdej kobiety. Niestety, świadomość społeczeństwa wciąż jest zbyt niska, jednak wszystko powoli się zmienia.

   

  Kulki dopochwowe (np. Rianne S - Pussy Playballs) są najlepszym sposobem na to, aby zachować jędrność i elastyczność mięśni pochwy. Ich wielką zaletą jest również wygodne i bezproblemowe użytkowanie. Kulki kegla (np. Nomi Tang - IntiMate) wymuszają naprzemienne zaciskanie oraz rozluźnianie pochwy. Wszystko dzieje się podświadomie, dzięki czemu nie musimy skupiać się na tej czynności. Mięśnie kegla powinny być zaciśnięte przez około 5 sekund. Tyle samo powinno trwać ich rozluźnienie. Czynności te należy powtarzać około 5 razy. Z czasem należy wydłużyć okres zaciskania i rozluźniania mięśni. Warto robić to stopniowo, gdyż wszystkie mięśnie naszego organizmu potrzebują "podnoszenia poprzeczki". W innym przypadku, ćwiczenia nie będą stanowić dla nich wyzwania. Oczywiście oprócz intensywnych ćwiczeń możemy po prostu nosić kulki gejszy podczas wykonywania codziennych obowiązków. Na początku może wydawać się to trochę dziwne, jednak bardzo szybko nasz organizm przyzwyczai się do kulek waginalnych, a zaciskanie i rozluźnianie mięśni kegla stanie się tak naturalne, jak oddychanie. Zaletą kulek gejszy jest to, że można je zaaplikować i używać przez długi czas. W żaden sposób nie przeszkadzają one w poruszaniu się, czy też wykonywaniu codziennych czynności.

   

  Kulki dopochwowe należy stosować regularnie, a najlepiej codziennie. Dobrze jest poświęcić na tę czynność chociaż kilka minut. Ćwiczenie nie są wymagające, czy też angażujące. Nawet, jeśli cierpimy na chroniczny brak czasu, to kulki gejszy możemy po prostu zaaplikować i korzystać z nich w każdym miejscu np. czekając na przystanku autobusowym, czy też robiąc zakupy w sklepie. Kulki erotyczne nie mogą jednak znajdować się wewnątrz pochwy dłużej niż 3 godziny.

   

  Z ćwiczeń kegla nie powinniśmy nigdy rezygnować. Oczywistym jest, że z czasem staną się one mocne i niezawodne. Pomimo tego, dla podtrzymania efektów należy stosować kulki waginalne kilka razy w tygodniu. Zaniechanie ćwiczeń sprawi, że mięśnie będą sukcesywnie słabnąć.

   

  Regularnie stosowane kulki kegla to świetne przygotowanie przed porodem. Ponadto chronią one również przez obniżaniem się narządów wewnętrznych, a tym samym zmniejszają ryzyko wystąpienia np. bólów kręgosłupa (spowodowanych naciskiem), nieprawidłowej pracy jelit, nietrzymania moczu. Kulki do pochwy to najskuteczniejsza metoda na to, aby zmniejszyć ryzyko nietrzymania moczu np. podczas wysiłku. Ten problem dotyczy nie tylko osób starszych, ale również młodych kobiet (często nietrzymanie moczu jest efektem ciąży lub przebytego porodu). Nie można również zapomnieć o tym, że kulki erotyczne (np. Fifty Shades of Grey - Beyond Aroused) zapewniają udany seks. Mocniejsze mięśnie kegla gwarantują większe doznania zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Zaciskając mięśnie kegla, pochwa staje się węższa, co jest źródłem niepowtarzanych doznań.

   

  Kulki gejszy przed porodem

   

  Kulki gejszy zaleca się w szczególności kobietom w ciąży. Liczne badania naukowe, jak i opinie użytkowniczek udowodniły, że stanowią one doskonałe przygotowania do porodu. Zbyt słabe mięśnie przekładają się na słabe parcie. Jest to nie tylko powodem ogromnego bólu dla rodzącej, ale również niebezpieczeństwem dla dziecka. Jeśli mięśnie dna miednicy będą elastyczne oraz silne, to druga faza porodu przebiegnie o wiele sprawniej. Parcie będzie lżejsze, a sam poród przebiegnie szybciej. Dodatkowo zmniejsza się ryzyko pęknięcia krocza. Kulki kegla sprawiają, że mięśnie wytrzymują więcej, a także są bardziej rozciągliwe. Systematyczny wysiłek przygotowuje do wysiłku, jaki czeka kobietę podczas porodu naturalnego.

   

  Kulki waginalne (np.Funky Love Balls) są również wsparciem w przypadku nietrzymania moczu. Często jest tak, że podczas ciąży parcie na pęcherz zwiększa się, co może skutkować nietrzymaniem moczu. Wbrew pozorom zjawisko to występuje nie tylko podczas wysiłku.

   

  Kulki gejszy po ciąży

  Kulki waginalne (np. Joyballs Secret) stanowią wsparcie po przebytym porodzie. Naturalny poród może znacząco zmniejszyć wytrzymałość mięśni kegla. Stają się one wiotkie i samoczynnie się rozchodzą. Nawet zaciśnięte z całych sił nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Właśnie dlatego kulki kegla wymagają systematyczności. To one kompleksowo regenerują mięśnie, które wracają do stanu wcześniejszego.

   

  Wiele kobiet po porodzie naturalnym skarży się na to, że ich pochwa jest zbyt luźna. Kulki dopochwowe (np. Vibe Therapy) mogą sprawić, że mięśnie staną się napięte i elastyczne. Po pewnym czasie można uzyskać tzw. efekt dziewicy. Ułatwia to osiągnięcie orgazmu. Bodźce stają się o wiele bardziej intensywne, dzięki czemu stosunek będzie przyjemniejszy. Warto wspomnieć, że stosowanie kulek erotycznych wpływa również na satysfakcję partnera. Podczas stosunku towarzyszą mu znacznie silniejsze doznania.

   

  W naszym sklepie czeka na Ciebie niska cena. Posiadamy kulki gejszy następujących marek:
  Kulki gejszy Ave
  Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey
  Kulki gejszy Fun Factory
  Kulki gejszy Marc Dorcel
  Kulki gejszy Je Joue
  Kulki gejszy Joydivision
  Kulki gejszy Lelo
  Kulki gejszy Nomi Tang

  Kuki gejszy Ovo
  Kulki gejszy Rianne S.
  Kulki gejszy We-vibe