Kulki gejszy i jajka

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Kulki gejszy to niezwykle skuteczny gadżet dla pewnych siebie kobiet, które chcą poprawić swoją sprawność seksualną i przeżywać wspólnie z partnerem rozkosz w łóżku. Wysokiej klasy kulki gejszy umożliwiają ćwiczenie mięśni Kegla odpowiedzialnych za przeżywanie orgazmów. Posiadamy również jajka waginalne oraz jajka wibrujące z najwyższej półki, będące nieocenionym elementem wyposażenie sypialni każdej spragnionej namiętności kobiety. Zostały wykonane z hipoalergicznego silikonu o gładkiej fakturze, dzięki czemu możesz łatwo umieścić je wewnątrz pochwy. W tej kategorii znalazły się także kulki nowej generacji, które pozwalają połączyć ćwiczenia z przyjemnymi wibracjami stymulującymi ścianki pochwy. Jajka wibrujące oraz pozostałe jajka waginalne to specyficzne zabawki erotyczne, posiadające jednak wielu entuzjastów. Dzieje się tak pewnie z uwagi na ich kształt, szczelnie wypełniający pochwę dzięki czemu rozkosz rozchodzi się równomiernie po wszystkich receptorach.


  Nasz asortyment obejmuje nie tylko wiele różnych modeli kulek gejszy, ale również jajka waginalne oraz jajka wibrujące, co pozwala każdej kobiecie na dobranie produktu do własnych potrzeb oraz gustu estetycznego. Głównymi parametrami, jakie stanowią różnicę w poszczególnych produktach w tej kategorii są:
  - średnica kulek,
  - ciężar kulek,
  - ilość kulek (jedna lub dwie),
  - kolor kulek,
  - zastosowany rodzaj trzymania (elastyczny pas, sznurek, silikonowe pokrycie),
  - możliwość wibracji (zazwyczaj ta opcja pojawia się przy jajkach wibracyjnych).

  W tej kategorii można odnaleźć jednak nie tylko kulki gejszy, bowiem dołożyliśmy wszelkich starań, aby móc zaproponować Państwu jajka waginalne oraz jajka wibrujące, a to wszystko z powodu priorytetowego podejścia do satysfakcji naszych klientów. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom tych z Państwa, którzy cenią sobie nowatorskie i innowacyjne akcesoria erotyczne, dlatego zdecydowaliśmy się na substytut tradycyjnych kulek, czyli jajka waginalne i jajka wibrujące.

  Dzięki współpracy ze wszystkimi większymi hurtowniami dystrybutorów generalnych w Polsce mamy także duży dostęp do najlepszych marek w tej kategorii, jak np. LELO, Odeco, Joyballs, OVO, Smartballs, czy Vibe Therapy. Dzięki temu zyskują Państwo nie tylko gwarancję oryginalności naszego asortymentu kulek gejszy, ale także szeroki wybór modeli – opcje idealne zarówno dla początkujących użytkowniczek, jak i dla kobiet, które pierwsze próby mają już za sobą i potrzebują bardziej intensywnych doznań podczas ćwiczeń mięśni Kegla. Wszystkie oferowane przez nas kulki gejszy, jajka waginalne oraz jajka wibrujące

  Z przyjemnością pragniemy również Państwu zakomunikować, że posiadamy bardzo dużą rozpiętość cenową obejmująca produkty w tej kategorii, a każda z opcji jest w 100% bezpieczna i posiada wysoką jakość wykonania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z specyfikacją naszych produktów i do składania zamówień – a w razie pytań chętnie służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w dziedzinie akcesoriów erotycznych, dzięki czemu kulki gejszy, jajka waginalne oraz jajka wibrujące nie mają przed nami najmniejszych tajemnic.