Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: nomi tang (ge)

Idealny zestaw dla każdej kobiety jest w Twoim zasięgu – kup Nomi Tang IntiMate Plus i zadbaj o swój komfort!

 

Powszechnie przyjęło się, że akcesoria erotyczne mają na celu dostarcz przyjemność. Po części to prawda, jednak nie zawsze jest to jedyna rzecz, dla której warto po nie sięgnąć. Istnieje szereg gadżetów, dzięki którym każda kobieta może poprawić swoją kondycję seksualną! Chodzi oczywiście o kulki gejszy, które według opinii specjalistów z całego świata powinny znaleźć się w posiadaniu każdej kobiety. W naszym sklepie znajdziesz np. Nomi Tang IntiMate Plus, których cena jest wyjątkowo niska.

 

Nomi Tang IntiMate Plus to ciekawy zestaw, który zawiera kulki gejszy w dwóch rodzajach. Do produkcji zabawek użyto silikonu medycznego, czyli materiału hipoalergicznego o gładkiej strukturze. Modele nie różnią się od siebie znacznie na pierwszy rzut oka. Mają średnicę 3 cm, podobną długość i ten sam kolor. Inna jest natomiast waga. Pierwszy model waży 83 g, a drugi 139,4 g. Kulki gejszy zaopatrzono w sznureczek ułatwiający aplikacje.

 

Kulki waginalne stosuje się w celu poprawienia kondycji mięśni pochwy oraz Kegla. Odpowiadają one na przykład za trzymanie moczu, ale też przyjemność podczas kontaktów seksualnych z partnerem. Bardziej zaciśnięta pochwa jest mocniej stymulowana (przez bardziej intensywne pocieranie prącia), podobnie mężczyzna odczuwa większą przyjemność.

 

Kulki gejszy Nomi Tang IntiMate Plus wymagają regularnego stosowania. Należy zacząć od lżejszego modelu. Wystarczy, że umieścisz w sobie kulki i zajmiesz się zwyczajnymi czynnościami (możesz np. spacerować) przez kilkanaście minut dziennie. Po kilku tygodniach zacznij stosować cięższe kulki waginalne.

 

Pamiętaj, że nawilżenie jest konieczne do komfortowego treningu, dlatego kup lubrykant na bazie wody (inny może uszkodzić Nomi Tang IntiMate Plus).

 

Parametry techniczne:

kolor: fioletowy

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

średnica: 3 cm (w obu przypadkach)

długość: ok. 7 cm

waga: 83g i 139,4 g

wodoodporność: tak

KULKI

 • Długość (w cm): 

  7

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3

 • Waga (w gramach): 

  83 / 139,4