Wczytuję dane...

Kulki gejszy pojedyncze

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Kulki gejszy - jak wybierać?

 

Kulki Gejszy to obecnie jeden z najczęściej wybieranych gadżetów erotycznych, który sprawdza się nie tylko podczas stosunku czy masturbacji. Stosowanie kulek gejszy pozwala również na trenowanie mięśni kegla, czyli tych mięśni, które odpowiadają między innymi za trzymanie moczu oraz których dobra kondycja zdecydowanie poprawia doznania w czasie stosunku seksualnego. Nie bez powodu wielu specjalistów zachęca do kupna tego gadżetu. Sprawdź, co oferuje nasz sklep!

 

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele rodzajów kulek gejszy. Różnią się one rozmiarem, materiałem, z którego zostały wykonane, ilością w zestawie oraz sposobem połączenia ze sobą. Na co zwrócić uwagę, wybierając kulki gejszy dla siebie? Jaki produkt wybrać, by sprawdzał się doskonale w swojej roli? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przewodnikiem na ten temat.

 

Jaką rolę odgrywają kulki do ćwiczeń mięśni kegla?

Kulki do ćwiczeń mięśni kegla to nie tylko doskonały gadżet erotyczny, ale przede wszystkim przyrząd, za pomocą którego można ćwiczyć mięśnie kegla, czyli te mięśnie, które odpowiadają między innymi za:

 • podtrzymywanie macicy oraz narządów wewnętrznych,
 • łatwiejszy poród,
 • szybszą regenerację i powrót do dobrej formy sprzed porodu,
 • problemy z nietrzymaniem moczu.

 

Dobra kondycja mięśni kegla pozwala na uniknięcie problemu wypadania narządów rodnych, czy nietrzymania moczu. Dotyczy to w szczególności kobiet w starszym wieku.

 

Jak wygląda ćwiczenie mięśni Kegla?

Wbrew pozorom ćwiczenie mięśni Kegla jest bardzo proste i może być wykonywane przez kobiety w każdym wieku - począwszy od nastolatek, po kobiety w wieku po menopauzie. Jak należy je wykonywać?

 

Pierwszym krokiem jest opróżnienie pęcherza. Następnie należy wygodnie usiąść lub się położyć, a później umieścić w pochwie kulki. Napinamy mięśnie na około 5 sekund i następnie rozluźniamy - również na około 5 sekund. Początkowo wykonujemy 5 powtórzeń, zwiększając z czasem ich liczbę stopniowo do 25. Można również wydłużyć czas napięcia i relaksu mięśni do 10 sekund. To również należy przeprowadzać stopniowo.

 

Kulki gejszy ułatwiają ćwiczenie mięśni Kegla. Po umieszczeniu ich w pochwie, zaciskając mięśnie Kegla czuje się, że zaciskają się one wokół tych kulek. Obecność kulek pomaga również w treningu oraz powoduje bardzo przyjemne odczucia.

 

Zaleca się wykonywanie ćwiczeń 3 razy dziennie. Ważne jest, aby podczas ćwiczenia napinać tylko mięśnie dna miednicy. Nie warto napinać wtedy mięśni brzucha czy pośladków - niepotrzebnie może nas to tylko zdekoncentrować.

 

Jak wybrać kulki do ćwiczenia mięśni kegla?

Na rynku dostępne są pojedyncze oraz podwójne kulki do ćwiczeń mięśni kegla. Pojedyncze kulki gejszy przeznaczone są przede wszystkim dla:

 

 • kobiet cierpiących na tyłozgięcie macicy,
 • kobiet rozpoczynających trening mięśni kegla,
 • kobiet, które nie rozpoczęły jeszcze współżycia,
 • kobiet, które mają krótką pochwę.
 

Stosowanie podwójnych kulek gejszy przez drobne kobiety mogłoby sprawiać im niepotrzebny ból i powodować podrażnienia, których skutkiem byłoby odczuwanie dyskomfortu. Aby uniknąć takiej sytuacji, zdecydowanie zaleca się im kulki pojedyncze, przynajmniej na początku.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, by z pojedynczych kulek gejszy korzystały też inne kobiety - tu bardzo wiele zależy od ich upodobań.

 

Na rynku dostępne są również podwójne kulki gejszy - przeznaczone przede wszystkim dla kobiet, które:

 

 • mają normalna budowę ciała,
 • są po porodzie naturalnym,
 • są aktywne seksualnie.
 

Podwójne kulki gejszy pozwalają na sprawniejsze ćwiczenie mięśni Kegla. Są one szczególnie zalecane kobietom po porodzie, których pochwa może być nieco rozluźniona. Kulki dopochwowe pozwalają na skuteczniejsze ćwiczenia mięśni Kegla i w efekcie szybszy powrót do ich sprawności sprzed ciąży i porodu.

 

Małe i duże kulki dopochwowe

 

Na rynku dostępne są małe oraz duże kulki dopochwowe. Wybór odpowiedniego rozmiaru zależy przede wszystkim od preferencji oraz budowy ciała kobiety. Niewielkie kulki gejszy przeznaczone są w szczególności dla:

 

 • kobiet posiadających małą i krótką pochwę,
 • kobiet mało aktywnych seksualnie,
 • kobiet, które nie rozpoczęły jeszcze współżycia,
 • kobiet, które maja ciasną pochwę.
 

Duże kulki dopochwowe przeznaczone są w szczególności dla kobiet o normalnej budowie ciała, które:

 

 • są aktywne seksualnie,
 • urodziły w sposób naturalny,
 • mają luźniejszą pochwę.

 

Duże, pojedyncze kulki gejszy przeznaczone są przede wszystkim dla kobiet po porodach, które planują rozpoczęcie regularnych treningów mięśni kegla. Z czasem można przejść na kulki podwójne.

 

Z czego wykonane są kulki dopochwowe?

 

Zarówno podwójne, jak i kulki pojedyncze wykonane są najczęściej z silikonu o specjalnych właściwościach, który sprawia, że:

 

 • są one miłe w dotyku,
 • nie podrażniają okolic intymnych,
 • są całkowicie hipoalergiczny,
 • są łatwe w utrzymaniu czystości.
 

Kobiety, które cierpią na dolegliwości związane z suchością pochwy mogą dodatkowo smarować kulki lubrykantem, który ułatwi korzystanie z nich. Ważne, aby wybierać te lubrykanty, które są na bazie wody.

 

Kulki Gejszy to nie tylko doskonały gadżet erotyczny, lecz także bardzo użyteczny przyrząd do ćwiczenia mięśni kegla. Dzięki nim możemy zadbać nie tylko o miłe doznania, lecz także, a może przede wszystkim o własne zdrowie. Zabawki te wyróżnia także niska cena i pozytywne opinie użytkowniczek z całego świata, jak i specjalistów. Kup i przekonaj się na własnej skórze!

 

Posiadamy kulki gejszy następujących marek:
Kulki gejszy Ave
Kulki gejszy Fifty Shades Of Grey
Kulki gejszy Fun Factory
Kulki gejszy Marc Dorcel
Kulki gejszy Je Joue
Kulki gejszy Joydivision
Kulki gejszy Lelo
Kulki gejszy Nomi Tang

Kuki gejszy Ovo
Kulki gejszy Rianne S.

Kulki gejszy We-vibe