Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: je joue (uk)

Daj się ponieść rozkoszy i popraw swoją kondycję seksualną jednym zestawem! Kup Je Joue – Ami i zmień swoje przeżycia na lepsze!

 

Je Joue – Ami to profesjonalny zestaw, w którym znajdują się wysokiej jakości kulki gejszy. Mowa nie tylko o jednym produkcie, ale aż trzech. Dzięki temu w jednym opakowaniu znajdziesz gadżety, które sprawdzą się w rękach zarówno doświadczonych, jak i początkujących użytkowniczek. Pierwszy element (Ami 1) to pojedyncza kulka o sporym rozmiarze i ważąca 47g, dwa następne to podobne, podwójne kulki gejszy, jednak różniące się masą (lżejsze Ami 2 – 78g, cięższe Ami 3 – 106g).

 

Oferowane przez nasz sklep kulki gejszy są na swój sposób wyjątkowe, ponieważ w każdej z nich znajduje się niewielki ciężarek, który zacznie delikatnie wibrować wraz z ruchami kobiety, tym samym zwiększając efektywność oraz przyjemność płynącą z treningu. Dochodzi do tego fakt, że producent dbając o bezpieczeństwo użytkowniczek stworzył kulki waginalne z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów, czyli materiału hipoalergicznego o przyjemnej w dotyku fakturze.

 

Kulki gejszy używa się w celu poprawienia kondycji mięśni Kegla i pochwy. Dzięki regularnemu treningowi możliwe jest na przykład uporanie się z problemem nietrzymania moczu. Co istotne, także współżycie z partnerem będzie ciekawsze, ponieważ wagina będzie w stanie ciaśniej zacisnąć się na penisie, dlatego oboje kochanków odczuje mocniejsze doznania. Wpływa to również na większą łatwość w osiągnięciu orgazmu.

 

Nie wiesz, jak stosować kulki dopochwowe? Zaleca się rozpoczęcie treningu od najlżejszego modelu. Trzeba włożyć go do pochwy i ścisnąć z całej siły, a następnie czynność kilkanaście razy powtórzyć. Regularność zwiększa efekty, dlatego powinno się ćwiczyć codziennie. Wraz z postępem treningu należy przechodzić na cięższe gadżety. Innym sposobem korzystania z kulek jest umieszczenie ich w sobie i wykonywanie codziennych czynności (np. sprzątania, spacerowania), ponieważ ciężarki w Je Joue – Ami będą cały czas stymulowały mięśnie.

 

Pamiętaj, by przed użyciem nanieść na kulki gejszy odrobinę lubrykanta na bazie wody. Inne żele nawilżające mogą uszkodzić silikonową strukturę Je Joue – Ami. Myj gadżet przed i po użytku.

 

Kup kulki gejszy Je Joue – Ami już teraz! Marka nie bez powodu dostaje tak liczne pozytywne opinie. Do tego prezentowane przez nią produkty wyróżnia niska cena.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów, poliwęglan

kolor: czarny

waga: Ami 1 – 47 g / Ami 2 – 78 g / Ami 3 –106 g

długość (same kulki): Ami 1 – 36 mm / Ami 2 – 80 mm / Ami 3 – 70 mm

długość (ze sznurkiem): Ami 1 – 111 mm / Ami 2 –156 mm / Ami 3 – 144 mm

maksymalna średnica: Ami 1 – 36 mm / Ami 2 – 32 mm / Ami 3 – 28 mm

KULKI

 • Długość (w cm): 

  11,1 / 14,4 / 15,6

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  2,8 / 3,2 / 3,6

 • Waga (w gramach): 

  47 / 78 / 106

Zaloguj się
2017-07-20 09:07:26 - Alina

Nie pierwsze, ale chyba najlepsze z wszystkich jakie miałam. Idealne do ćwiczeń i do przyjemności.