Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbujesz się w taki sam sposób, odkąd pamiętasz?
Znudziło ci się już powtarzanie tej czynności ciągle w taki sam sposób?
Szukasz gadżetu, który pozwoli ci nauczyć się lepszej kontroli orgazmu?
Klasyczne masturbatory są dla ciebie zbyt ciasne?

Jeśli tak, to Fleshlight ma rozwiązanie!
Jeden z kultowych produktów znanej na całym świecie marki produkującej gadżety erotyczne Fleshlight Vibro - Pink Lady Touch to intensywnie różowy gadżet w kształcie waginy. Dzięki niemu przeżyjesz doświadczenie tak bliskie stosunkowi waginalnemu, jak to tylko możliwe! Wewnętrzna część gadżetu została wykonana z wielokrotnie opatentowanego, zaawansowanego technologicznie materiału SuperSkin. Celem jego twórców było stworzenie powierzchni, która będzie dotykowo nie do odróżnienia od prawdziwej ludzkiej skóry. Model Vibro posiada kilka wibrujących silniczków typu bullet, dzięki czemu zapewnia zupełnie nowe poziomy rozkoszy! Wewnętrznie ściany są gładkie, co czyni z Pink Lady Touch idealny gadżet dla panów chcących potrenować prędkość dochodzenia do orgazmu.

Zabawki Fleshlight spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i nie zawierają żadnych szkodliwych związków. Dzięki gładkości i nieporowatości materiału, osadzanie się bakterii na powierzchni ścianek masturbatora jest znacząco utrudnione.

Używanie gadżetów erotycznych wciąż często bywa traktowane jako tabu, dlatego osoby niechcące specjalnie się wychylać, ale jednak marzące o odrobinie przyjemności z pewnością ucieszy informacja, że po zamknięciu specjalną zakrętką zabawki praktycznie nie da się odróżnić od stosunkowo dużej latarki.

Fleshlight wie, jak bardzo frustrująca może być sytuacja, w której nie jesteś w stanie użyć długo wyczekiwanej przesyłki od razu, bo w domu brakuje koniecznych akcesoriów. Z tego powodu razem z każdym opakowaniem gadżetu odbiorca dostaje próbkę lubrykantu FreshLube Water, a także zapas baterii umożliwiających gadżetowi wibrowanie przez 12 godzin. Poślizg uzyskany dzięki lubrykantowi uprzyjemnia jeszcze bardziej korzystanie z gadżetu. Warto pamiętać, że bezpiecznie można używać razem z tą zabawką tylko lubrykantów na bazie wody: silikowane i olejowe mogłyby uszkodzić powierzchnię SuperSkin.

Przed użyciem przydadzą się jeszcze dwa ważne dodatki: ciepła woda do uzyskania odpowiedniej temperatury oraz mąka kukurydziana do uzyskania odpowiedniej miękkości. Tą ostatnią należy obficie posypać wnętrze masturbatora.

Pink Mouth Original bardzo łatwo utrzymać w czystości, bo wkład można wyjąć i umyć w cieplej wodzie, a następnie wysuszyć. Raz na jakiś czas można zrobić też dokładną sterylizację przy użyciu alkoholu izopropylowego.

Fleshlight jest najczęściej wybieraną marką wśród osób pragnących kupić męskie gadżety erotyczne — sprzedała już 7 milionów produktów! Żaden koneser zabawek dla dorosłych nie może się obyć bez chociaż jednego z nich w swojej szufladzie!

Pink Lady Touch będzie także fantastycznym prezentem dla wyjątkowego mężczyzny na różne okazje: niezależnie od tego czy będzie to jeden z pierwszych gadżetów w jego kolekcji, czy jeden z wielu.

 

Parametry techniczne:

otwór: pochwa

długość zewnętrzna: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

 • masturbator Fleshlight
 • 3 wkłady wibrujące
 • opakowanie z 10 bateriami do wkładów
 • instrukcję obsługi
 • próbkę lubrykantu Fleshlube Water

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  pochwa

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2

masażer

 • Aplikacja: 

  nie

 • Długość całkowita (w cm): 

  25

 • Kolor: 

  różowo-czarny

 • Materiał: 

  SuperSkin

 • Średnica (w cm): 

  1,2 - 2

 • Wodoodporność: 

  odporny na zachlapania

 • Zasilanie: 

  baterie