Lubrykanty na bazie wody

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    Lubrykanty na bazie wody oraz lubrykanty analne pozwolą Ci odpowiednio przygotować się na seksualną przyjemność, ograniczając jednocześnie dyskomfort. Żele poślizgowe zostały przygotowane w oparciu o bezpieczne, niepodrażniające skóry składniki, dzięki czemu chronią wrażliwe miejsca podczas stosunku. Zarówno nasze klasyczne lubrykanty, jak i lubrykanty analne działają rozluźniająco, a ich przyjemna konsystencja i zmysłowe zapachy zwiększają intensywność doznań. Lubrykanty na bazie wody są wyjątkowo lekkie i nie pozostawiają śladów na bieliźnie czy pościeli. Można je stosować z prezerwatywami.

    Lubrykanty na bazie wody polecane są także użytkownikom gadżetów erotycznych wszelkiej maści, a zwłaszcza jeśli chodzi o hipoalergiczny silikon medyczny. Delikatny i niewchodzący w reakcje chemiczne skład żeli poślizgowych pozwoli wam na bezpieczne nawilżenie swoich zabawek, a także nie będzie problemem usunięcie go po skończonych harcach.

    W tej kategorii znajdziecie zarówno lubrykanty na bazie wody przeznaczone do stosowania waginalnego, jak i z podwyższonymi właściwościami poślizgowymi do zabaw ze stymulacją odbytu, czyli lubrykanty analne. Naszą ofertę tradycyjnych lubrykantów oraz lubrykantów analnych budowaliśmy we współpracy z renomowanymi producentami akcesoriów erotycznych, dlatego możecie być pewni, że każdy lubrykant na bazie wody na naszych wirtualnych półkach sklepowych jest najwyższej jakości. Mamy tu lubrykanty takich marek jak: AQUAglide, Fleshlight, LELO, Unimil, PJURmed, Durex, Passante, YESforLOVE, SWISS NAVY oraz sygnowaną najsłynniejszym tytułem trylogii powieści erotycznych ostatnich lat Fifthy Shades of Grey.

    Cześć z lubrykantów na bazie wody, znajdujących się w naszej sprzedaży została wykonana na bazie naturalnych składników roślinnych! Zachęcamy również do zapoznania się z ta częścią asortymentu, która posiada dodatkowe właściwości urozmaicające stosunek i podgrzewające atmosferę. Żele poślizgowe dostępne w naszym asortymencie to preparaty z najwyższej półki!