Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Poczuj jeszcze większą przyjemność - kup Fleshlight Girls Angela White Indulge, a nie pożałujesz!

 

Fleshlight Girls Angela White Indulge jest wysokiej jakości masturbatorem, który sprawdzi się nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników. Dlaczego jednak wybrać ten gadżet zamiast innych masturbatorów? Pochwa przedstawiona przy wejściu do zabawki jest odlewem części intymnych słynnej aktorki filmów pornograficznych. Natomiast w środku rękawa masturbacyjnego znajdują się liczne wypustki w różnych rozmiarach, które niesamowicie urozmaicają zabawę z Fleshlight Girls Angela White Indulge. Przy tym wszystkim cena masturbatora jest atrakcyjna, jak na tę jakość.

 

Realistyczny masturbator Fleshlight Girls Angela White Indulge posiada rękaw masturbacyjny wykonany z najwyższej klasy tworzywa. To materiał SuperSkin, który nie tylko jest przyjemny w dotyku, ale też bezpieczny w użyciu, dzięki czemu cieszy się uznaniem i pozytywnymi opiniami użytkowników.

 

W trosce o swoją higienę i bezpieczeństwo zawsze myj Fleshlight Girls Angela White Indulge po zabawie. W tym celu wyjmij z obudowy rękaw masturbacyjny, a następnie dokładnie przepłucz go wodą. W celu przedłużenia żywotności produktu, możesz zasypać go specjalnym pudrem Fleshlight Renewing Powder.

 

Pamiętaj, że podczas stosowania masturbatora konieczne jest dbanie o odpowiednie nawilżenie. Kupuj wyłącznie lubrykanty na bazie wody (możesz je znaleźć w naszym sklepie), ponieważ inne preparaty mogą zniszczyć materiał SuperSkin.

 

Korzystanie z masturbatora niesamowicie urozmaica masturbację, ale nie tylko, ponieważ można go wykorzystać w przypadku gry wstępnej z drugą połówką. Zabawka sprawdzi się również w ramach ćwiczeń na kondycję seksualną.

 

Obudowa Fleshlight Girls Angela White Indulge przypomina zwyczajną latarkę, dlatego jest to gadżet dyskretny.

 

Opakowanie zawiera masturbator Fleshlight Girls Angela White Indulge oraz próbkę lubrykanta Fleshlight Water oraz instrukcję obsługi.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: SuperSkin bez ftalanów

długość całkowita: 25 cm

długość użytkowa: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2 cm

rodzaj wejścia: pochwa

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  pochwa

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2