Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Nowe doznania płynące z masturbacji

Jesteś znudzony monotonnymi doznaniami płynącymi z masturbacji? Poszukujesz nowości, aby urozmaicić swoje życie intymne? Sięgnij po Jack Socket od marki Electra Stim - masturbator męski z elektrostymulacją! Dzięki specjalnie zaprojektowanej teksturze do złudzenia imitującej ludzką skórę to zaawansowane urządzenie wprowadzi Cię w świat nowych przyjemności. To, co wyróżnia Jack Socket na tle innych masturbatorów, to możliwość stymulacji za pomocą impulsów elektrycznych, dzięki czemu nasza chwila przyjemności pozostanie z nami na dłużej. Jack Socket od ElectraStim oraz inne gadżety możecie kupić w naszym Sklepie online, wszystkie dostępne są w najniższych cenach!

 

Działanie i użycie masturbatora

Elektrostymulacja jest możliwa dzięki umieszczeniu specjalnych pierścieni erekcyjnych wewnątrz masturbatora, dzięki czemu doznania płynące z masturbacji są jeszcze większe. Aby rozpocząć korzystanie z Jack Socket, należy najpierw rozprowadzić żel przewodzący oraz lubrykant na bazie wody. Oba powyższe elementy dołączone są do zestawu, dlatego nie musimy martwić się o jego uprzedni zakup.

 

Co znajduje się w zestawie?

W zestawie męskiego masturbatora Jack Socket od firmy ElectraStim znajdziemy przede wszystkim samo urządzenie, ale również dodatki w postaci wyżej wymienionego żelu przewodzącego (60 g) oraz lubrykantu na bazie wody. Ostatnią rzeczą dołączoną do zestawu jest instrukcja użytkowania w wielu językach, z którą koniecznie należy się zapoznać przed korzystaniem z urządzenia.

 

Podsumowanie

Męski masturbator Jack Socket od marki ElectraStim jest z pewnością urządzeniem przełomowym na rynku zabawek erotycznych. Dzięki wprowadzeniu elektrostymulacji, doznania płynące z masturbacji są jeszcze większe, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Aby masturbator zachował swoją świeżość, należy regularnie go myć poprzez wyjęcie kołnierza, znajdującego się wewnątrz oraz dokładnego umycia za pomocą wody i środka o działaniu antybakteryjnym do czyszczenia zabawek erotycznych.

 

Uwaga – do pełnego działania zabawki niezbędne jest podłączenie jednostki zasilającej.

 

Parametry techniczne

Długość wewnętrzna: 100 mm

Minimalna średnica otworu: 25 mm

Maksymalna średnica otworu: 45 mm

Rozmiar złącza: 2 mm (dostępne przejściówki 4 mm)

Materiał zewnętrzny: silikon medyczny klasy platynowej

Materiał wewnętrzny: termoplastyczny elastomer

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  10

 • materiał: 

  silikon i TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  2,5 - 4,5