Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbator Fleshlight QuickShot Vantage Combo Pack z zestawem lubrykantów jest produktem, którego zakup zapewnia wiele możliwości! Wyjątkowo silne doznania to tylko jeden element, który stawia ten zestaw na półce z dobrej jakości gadżetami erotycznymi.

 

Pierwszy z elementów zestawu – masturbator męski Vantage to transparentna tuba otwarta z obu stron. Przezroczysta struktura pozwala na obserwację każdego ruchu członka, co jeszcze silniej podkręca atmosferę. Wykonany został z wysokiej klasy materiału zawierającego technologię SuperSkin, którego struktura sprawia, że to, co odczuwamy, jest maksymalnie zbliżone do tego, co daje kontakt z prawdziwą skórą. Ponadto jest on nietoksyczny i w kontakcie ze skórą nie powoduje uczuleń, podrażnień i infekcji. Aksamitnie miękka struktura daje doznania charakterystyczne dla faktycznego seksu z partnerką.

 

Pierwszy z preparatów dołączonych do zestawu to wodny lubrykant FleshLube Water 118 ml. Jego użycie z masturbatorem Vantage jest bezpieczne, gdyż wyprodukowano go na bazie wody, a więc nie ma ryzyka, że nieodwracalnie uszkodzi on delikatną powłokę zabawki.

 

Oprócz lubrykantu w zestawie znajduje się środek czyszczący FleshWash 118 ml, który umożliwia prawidłową konserwację masturbatora, a więc i długie jego użytkowanie.
Fleshlight to marka, która dba o to, by gadżety kojarzyły się z wszystkim innym, byle tylko nie z seksem. Eleganckie obudowy ''latarek'' nie budzą podejrzeń osób postronnych i nie zdradzają swojego autentycznego przeznaczenia.

 

Zestaw QuickShot Vantage Combo Pack zapakowany jest w pudełko, a więc stanowi świetną alternatywę na oryginalny prezent dla ukochanego mężczyzny. Dostępny jest w sklepie internetowym Świat Doznań w atrakcyjnej cenie. Według opinii zadowolonych klientów warto kupić ten zestaw, gdyż zawiera wszystko to, czego potrzebuje mężczyzna, aby osiągnąć niezwykle silny orgazm.

 

Parametry techniczne:

- marka: Fleshlight;

- materiały: SuperSkin;

Opakowanie zawiera:

masturbator Fleshlight Quickshot;

FleshWash 118ml;

FleshLube Water 118ml;

instrukcję obsługi;

MASTURBATOR

  • długość całkowita (w cm): 

    11

  • materiał: 

    SuperSkin

  • rodzaj wejścia: 

    analne