Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbator Fleshlight Quickshot Stamina Lady & Butt – podwójny masturbator dla mężczyzn – to wygodna w użyciu zabawka erotyczna zapewniająca przeżywanie doznań o wyjątkowej intensywności. Wzorowany na kultowym masturbatorze Fleshlight, został znacznie pomniejszony, dzięki czemu możliwe było zastosowanie dwóch otworów, znajdujących się z obu stron. Każdy z nich został specjalnie wyprofilowany, tak aby możliwe było przeżywanie wyjątkowych wrażeń. Z jednej strony znajduje się otwór w kształcie pochwy, a z drugiej w kształcie odbytu. Dzięki takiemu wykonaniu masturbator Fleshlight dostępny w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie może być z powodzeniem używany zarówno w zabawie solo, jak i jako dodatkowa stymulacja podczas seksu oralnego. Świetnie sprawdzi się również jako wyjątkowe urozmaicenie masturbacji z partnerką. Szerokie zastosowanie tej zabawki erotycznej potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów, którzy zaufali marce Fleshlight.

 

Wygodny sposób przechowywania to kolejna zaleta, jaką może pochwalić się ten masturbator. Sklep Świat Doznań dostarcza wyłącznie najlepszej jakości produkty, które zachwycają nie tylko zapewnianiem odpowiednich wrażeń, ale także niezwykłą funkcjonalnością. Dyskrecja w korzystaniu zdecydowanie wyróżnia na rynku masturbator Fleshlight Quickshot Stamina Lady & Butt. To niezwykły gadżet, który łatwo ukryć.

 

Podwójny masturbator dla mężczyzn może być przechowywany w wyjątkowo dyskretny sposób dzięki swojej specjalnie wyprofilowanej obudowie, która nie zdradza zawartości. Taki rodzaj wykonania umożliwia zostawienie zabawki erotycznej w dowolnym miejscu, bez obaw o dostęp osób niepożądanych. Eleganckie wykończenie skrywa w sobie wypełnienie wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów zapewniających przeżywanie doznań o wyjątkowej intensywności. Dzięki swojemu pomniejszonemu rozmiarowi masturbator Fleshlight świetnie sprawdzi się również w podróży, gdzie każda ilość miejsca w bagażu jest na wagę złota – możesz mieć go więc pod ręką w dowolnym miejscu, kiedy tylko tego potrzebujesz.

 

Ta zabawka erotyczna zyskuje pozytywne opinie nie tylko ze względu na oferowane doznania, ale również na łatwość utrzymania jej w czystości. Najlepsze efekty są możliwe do uzyskania z wykorzystaniem dedykowanego płynu do czyszczenia – Fleshwash. Przed ponownym włożeniem wnętrza do obudowy rekomendujemy odczekanie czasu niezbędnego do wyschnięcia rękawa, aby uniknąć niepotrzebnego rozwoju bakterii lub pleśni. Odpowiednie i regularne czyszczenie pozwala na zachowanie zabawki w świetnym stanie przez długi czas. Kup produkt marki Fleshlight i ciesz się wygodnym użytkowaniem już dziś.

 

Opakowanie Quickshot Stamina Lady & Butt by FLESHLIGHT, zawiera:

- Otwarty opatentowany rękaw SuperSkin

- Kompaktowy złoty futerał

- Nakładki na otwory do wygodnego i higienicznego przechowywania

MASTURBATOR

  • długość całkowita (w cm): 

    11,1

  • materiał: 

    SuperSkin

  • rodzaj wejścia: 

    pochwa / odbyt