Wczytuję dane...

Niesłychanie mocne doznania dla najbardziej wymagających czekają na Ciebie razem z Tenga - 3D Zen! Kup sobie wielką przyjemność już teraz!

 

Chcesz przeżywać rozkosz nie z tej ziemi kiedy tylko zechcesz? Szukasz zabawki, która zaskoczy Cię swoim działaniem i będzie inna od propozycji swojej konkurencji? Masz ochotę zaopatrzyć się w produkt niezawodny i bezpieczny dla skóry? Idealną propozycją dla Ciebie będzie Tenga - 3D Zen! Nasz sklep szczególnie poleca!

 

Rzeźba, która Cię zaskoczy

 

Tenga - 3D Zen to najwyższej jakości masturbator analny, który znacznie się różni od podobnych produktów oferowanych przez konkurencję. Chodzi przede wszystkim o jego wygląd. Tenga - 3D Zen wygląda jak rzeźba stworzona przez awangardowego artystę, jednak prawda jest jeszcze lepsza. Musisz wiedzieć, że pofałdowana struktura zabawki na zdjęciach jest tak naprawdę wnętrzem tego gadżetu. Ze względu na elastyczność materiału, zabawkę można „wywrócić” na drugą stronę – takie rozwiązanie sprzyja higienie i łatwości jej utrzymania. Szklana nasadka z kolei zabezpieczy Tenga - 3D Zen przed osadzającym się kurzem i innymi zagrożeniami zewnętrznymi.

 

Masturbator Tenga - 3D Zen został wykonany z wysokiej jakości elastomeru, czyli materiału pozbawionego ftalanów, bezpiecznego dla skóry i przyjemnego w dotyku. Pamiętaj, że świetna zabawa czeka na Ciebie, jeżeli zaopatrzysz się w lubrykant na bazie wody – to on będzie odpowiadał za poślizg.

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

długość: 116 mm

średnica: 48 mm

materiał: hipoalergiczny elastomer bez ftalanów

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  11,6

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,8