Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbator analny Fleshlight QuickShot Vantage to propozycja dla samotnych mężczyzn oraz dla par. Zabawka posiada dwa otwory umieszczone po obu stronach, co znacznie zwiększa liczbę jej możliwych zastosowań. Dzięki transparentnej obudowie, partnerzy mogą obserwować, co dzieje się wewnątrz masturbatora w trakcie stosunku. Ze względu na swój wygląd, masturbator Fleshlight QuickShot Vantage nawet pozostawiony w widocznym miejscu nie wzbudza podejrzeń, gdyż wygląda jak klasyczna latarka.

Masturbator męski QuickShot Vantage został wyścielony od środka opatentowanym materiałem SuperSkin, który w dotyku przypomina prawdziwą skórę kobiecych miejsc intymnych. Jest to wyraz dbałości marki o wyjątkowe doznania każdego użytkownika. Zastosowany materiał nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak np. ftalany. Aby w pełni cieszyć się możliwościami, które zapewnia masturbator dla mężczyzn, producent zaleca stosować lubrykant na bazie wody. Produkty zawierające silikon lub olej mogą uszkodzić zabawkę w nieodwracalny sposób. 

Ze względu na nietypową budowę, masturbator anal Fleshlight QuickShot Vantage jest wyjątkowo prosty w obsłudze, również jeśli chodzi o utrzymanie go w nieskazitelnej czystości. Wystarczy opłukać zabawkę ciepłą wodą, bez dodatków mydła lub innych detergentów myjących, które mogłoby uszkodzić materiał, a następnie przeciągnąć przez środek suchy ręczniczek. Do sterylizacji gadżetu najlepiej stosować alkohol izopropylowy. Aby jak najdłużej zachować miękkość materiału, warto zasypywać umyty gadżet mąką kukurydzianą. 

Nasz sklep oferuje niezwykle szeroką gamę zabawek erotycznych, które sprawią, że Twoje życie intymne zmieni się nie do poznania. Niska cena i świetne opinie cechują wszystkie nasze produkty. Kup masturbator męski na prezent dla partnera lub na własny użytek. Wzbogać swój świat doznań z naszą pomocą!

 

Parametry techniczne:

 • długość całkowita [mm]: 110

 • długość penetracyjna [mm]: 88

 • wejście: odbyt

 • średnica wewnątrz rękawa [mm]: 10-18

 • materiał: SuperSkin®

   

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  11

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  analne

 • średnica w cm: 

  1 - 1,8