Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Fleshlight (US)

Najpopularniejszym kształtem męskich masturbatorów jest ten o wyglądzie popularnej "latarki". Na szczęście to, co jest najczęściej używane, nie musi być nudne. W celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów, producenci nieustannie wprowadzają coraz to nowe kształty i ulepszenia mające na celu dostarczenie jeszcze większej przyjemności użytkownikowi. Dokładnie w taki sposób powstał model QuickShot Vantage. To połączenie klasycznej "latarki" z innowacyjnym podejściem do zaspokajania męskich potrzeb seksualnych.

Masturbator Fleshlight - QuickShot Vantage to propozycja zarówno dla samotnych mężczyzn, jak i dla par. Produkt posiada otwory umieszczone z obu stron, dzięki czemu zwiększa się liczba możliwych zastosowań erotycznego gadżetu. Dodatkowo, dzięki przezroczystej obudowie, partnerzy mają możliwość dokładnego obserwowania wszystkiego, co dzieje się w trakcie używania masturbatora. Wygląd gadżetu ma jeszcze jedną, dość nieoczywistą zaletę. Nawet pozostawiony w miejscu widocznym nie wzbudzi niczyich podejrzeń, ponieważ wygląda jak zwykła latarka.

QuickShot Vantage wyścielony jest od środka opatentowanym materiałem SuperSkin. Jest to wyraz dbałości o jak najlepsze doznania, jakich doświadczyć może klient. Dzięki temu produkt w możliwie najpełniejszy sposób imituje prawdziwą skórę kobiecych miejsc intymnych. Co równie ważne, nie zawiera on szkodliwych dla zdrowia substancji, takich jak ftalany. Aby w pełni cieszyć się możliwościami masturbatora, zalecane jest stosowanie lubrykantu na bazie wody. Produkty na bazie silikonu lub oleju mogą powodować nieodwracalne szkody.

Dzięki swojej nietypowej budowie QuickShot Vantage jest również łatwy w obsłudze, jeśli chodzi o utrzymanie go w czystości. Wystarczy opłukać go ciepłą wodą, bez mydła, które mogłoby uszkodzić materiał, po czym przeciągnąć przez środek suchą szmatkę. Do sterylizacji dobrze jest używać alkoholu izopropylowego. Zasypywanie umytego masturbatora mąką kukurydzianą pozwoli na dłużej zachować miękkość użytego materiału.

 

Parametry techniczne:

  • Długość całkowita: 11 cm ; Długość penetracyjna: 8,8 cm

  • wejście: odbyt

  • średnica wewnątrz rękawa: 1-1.8cm

  • wykonany z materiałów bezpiecznych, najwyższej jakości, SuperSkin®

  • odpowiednio pielęgnowany może służyć przez lata

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight Quickshot
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water
Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.