Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Pozwól sobie na niesamowite chwile rozkoszy – wypróbuj Anal Fleshlight Stamina Training Unit Butt – masturbator analny, dzięki któremu nie tylko poczujesz przyjemność na poziomie, którego nie osiągnąłeś nigdy wcześniej, ale także poprawisz swoją wytrzymałość podczas stosunku, dzięki czemu efektywnie i skutecznie wydłużysz czas jego trwania. Na tej stronie naszego sklepu możesz nabyć ten wyjątkowy masturbator analny amerykańskiej marki Fleshlight. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Analny masturbator wysokiej jakości

Wielu mężczyzn chciałoby spróbować miłości greckiej, czyli seksu analnego, jednak ten rodzaj igraszek wciąż pozostaje w sferze tematów tabu. Z tego względu, kiedy już dochodzi do takiego stosunku, jest on zazwyczaj krótki, ponieważ dla mężczyzny jest to coś zupełnie nowego. Jeżeli chcesz uniknąć takiej sytuacji i przygotować się na seks analny, to koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w masturbator Anal Fleshlight Stamina Training Unit But. Dzięki niemu zdecydowanie łatwiej będzie Ci zapanować nad swoimi ruchami, dzięki czemu stosunek będzie znacznie dłuższy i – co najważniejsze – bardziej intensywny.

Samo stosowanie tego wyjątkowego produktu jest bardzo przyjemne. Producent zadbał, by trening z użyciem masturbatora gwarantował niesamowite odczucia, i tak rzeczywiście jest – potwierdzają to liczne opinie zadowolonych użytkowników.

 

Produkt został stworzony z niesamowicie miękkiego i elastycznego materiału, który swoją fakturą w dotyku do złudzenia przypomina ludzką skórę. Dzięki temu doznania są jeszcze intensywniejsze, a trening – skuteczny. Co więcej, materiał ten charakteryzuje się też ponadprzeciętną trwałością, więc nie ma obaw, że po 2–3 użyciach masturbator się zniszczy.

 

Producent zadbał, aby użytkownicy mieli jak najszersze możliwości dostosowania zabawy z gadżetem do swoich potrzeb i wymagań, dlatego, używając tego masturbatora, masz opcję regulacji mocy ssania podczas zabawy poprzez dokręcenie lub odkręcenie podstawy. Dodatkowo także rozmiar został dobrze przemyślany, ponieważ produkt jest odpowiednio głęboki i wyjątkowo ciasny, dzięki czemu pozostaje bardzo uniwersalny i idealnie sprawdza się wśród wielu mężczyzn, niezależnie od rozmiaru członka.

 

Kup ten wyjątkowy masturbator w naszym sklepie już dziś w atrakcyjnej cenie – z pewnością się nie zawiedziesz.

 

Parametry techniczne:

materiał: SuperSkin,

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica zewnętrzna: 1,2 - 2 cm,

długość zewnętrzna: 25 cm,

otwór: anus

 

Zawartość opakowania

- masturbator Anal Fleshlight Stamina Training Unit

- instrukcja użytkowania i pielęgnacji

 

MASTURBATOR

  • długość całkowita (w cm): 

    25

  • materiał: 

    SuperSkin

  • rodzaj wejścia: 

    odbyt