Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Wakacyjny wyjazd to doskonała okazja do podgrzania atmosfery w związku. Większość par właśnie wtedy decyduje się na wypróbowanie nowych pozycji, miejsc czy gadżetów. Firma Fleshlight zadbała o to, aby ich produkty można było bez problemu zmieścić w walizce. Jednocześnie pomniejszenie wymiarów popularnej "latarki" w żaden sposób nie wpływa na jakość użytkowania.

Masturbator Fleshlight - GO Torque Ice to idealne rozwiązanie dla par, które chcą na wyjeździe spróbować czegoś nowego. Przezroczysta obudowa umożliwia podgląd wszystkiego co dzieje się w jego wnętrzu przez cały czas trwania zabawy. Warto więc wypróbować możliwości masturbatora wraz z partnerką, choć oczywiście jest on przeznaczony również dla panów wyjeżdżających samotnie. Kształt obudowy imitujący latarkę sprawia, że gadżet - nawet pozostawiony na widoku - nie wzbudza podejrzeń.

Zastosowanie w wewnętrznej części gadżetu opatentowanego materiału SuperSkin zapewnia odczucia znacznie zbliżone do naturalnych kobiecych stref intymnych. Włożenie jej do ciepłej wody na kilka minut tuż przed samym rozpoczęciem zabawy zapewni dodatkowe zwiększenie odczuwanej przyjemności. Dodatkowo używanie mąki kukurydzianej w zastępstwie różnego rodzaju zasypek sprawi, że wnętrze masturbatora stanie się delikatne i aksamitne, a także znacznie wydłuży się czas użytkowania erotycznego gadżetu.

Użycie lubrykanta jest niezbędną czynnością przed rozpoczęciem używania masturbatora. Najlepiej wybierać te tworzone na bazie wody. Produkty, których podstawowymi składnikami są silikony i oleje, a więc produkty tłuszczowe, mają bardzo niekorzystny wpływ na materiał SuperSkin i mogą powodować jego uszkodzenia.

Utrzymanie masturbatora w czystości jest sprawą niezwykle prostą. Wystarczy wyjąć jego wewnętrzną cześć i umieścić na kilka minut w ciepłej wodzie. Nie należy używać do tego mydła, gdyż zawarte w nim tłuszcze mogą niekorzystnie wpływać na powierzchnię materiału SuperSkin. Sterylizacja powinna być przeprowadzana przy użyciu alkoholu izopropylowego.

 

Parametry techniczne:

otwór: odbyt

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 18 cm

średnica wewnętrzna: 1,6 - 1,8 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight Go
  • instrukcję obsługi