Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Dyskretna i ciekawa zabawka dla wymagających użytkowników - kup Fleshjack Boys Colby Keller Lumberjack! 

 

Fleshjack Boys Colby Keller Lumberjack to profesjonalny masturbator analny, który ze względu na swoją budowę jest doceniany za dyskrecję. Mianowicie, obudowa gadżetu z zewnątrz przypomina zwyczajną latarkę, dlatego nikt postronny nie dowie, się do czego służy ów przedmiot. To nie wszystko, ponieważ zabawka intryguje też swoim wnętrzem. Rękaw masturbacyjny jest pełen prążków, wypustek i innych elementów, które wpływają na komfort stosowania i intensywność doznań. Co więcej, wejście do Fleshjack Boys Colby Keller Lumberjack jest odlewem odbytu znanego aktora filmów pornograficznych! Przy tym wszystkim cena masturbatora jest bardzo atrakcyjna.

 

Eksperci oraz użytkownicy doceniają również tworzywo, z którego wykonano rękaw masturbacyjny. Jest to autorski materiał marki Fleshlight - SuperSkin. Wyróżnia się fakturą przypominającą ludzką skórę, a także bezpieczeństwem stosowania. 

 

Specjaliści przypominają, że korzystanie z masturbatora wymaga odpowiedniej higieny. Z tego powodu zawsze po zabawie myj Fleshjack Boys Colby Keller Lumberjack. Wystarczy wyjąć z obudowy rękaw masturbacyjny, a następnie dokładnie wypłukać go wodą. Możesz przedłużyć żywotność zabawki, kupując także specjalny puder do zasypywania masturbatorów - Fleshlight Renewing Powder. 

 

W opinii użytkowników w pełni komfortowe wrażenia z Fleshjack Boys Colby Keller Lumberjack czekają na Ciebie, jeśli zadbasz o dobre nawilżenie. Z tego powodu zaopatrz się w żel intymny na bazie wody, ponieważ inne preparaty mogą uszkodzić SuperSkin. Profesjonalne lubrykanty znajdziesz w naszym sklepie. 

 

Fleshjack Boys Colby Keller Lumberjack sprawdzi się podczas samotnych zabaw, jak i gry wstępnej z drugą połówką.

 

Pudełko zawiera masturbator Fleshjack Boys Colby Keller Lumberjack, a także instrukcję obsługi i próbkę lubrykanta Fleshlube Water. Dzięki temu możesz rozpocząć zabawę zaraz po otwarciu opakowania. 

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: SuperSkin

długość całkowita: 25 cm

długość użytkowa: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2 cm

rodzaj wejścia: anus

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  analne

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2