Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Firma ElectraStim oferuje niesamowity produkt, jakim jest Jack Socket XL - poręczny, wygodny, elektrostymulujący masturbator, który zapewni wam maksimum przyjemności, obojętnie, czy preferujecie zabawę solo, czy we dwoje lub więcej osób.

 

Już za cenę adekwatną do jakości możecie otrzymać z naszego sklepu następujący zestaw, który zawiera: masturbator Jack Socket, żel przewodzący 60 g, próbkę lubrykantu na bazie wody oraz instrukcję użytkowania w języku angielskim, niemieckim, francuskim, holenderskim, hiszpańskim, włoskim.

 

Z funkcji elektrostymulacji skorzystamy poprzez podłączenie do jednostki zasilającej. Dzięki temu przyjemność, jaką sobie (lub komuś) zafundujecie, będzie niezapomnianym i całkiem nowym przeżyciem. Ten niezwykły rodzaj stymulacji pochodzi z wewnętrznej, specjalnej, onanizującej tuby. Opinie mówią same za siebie - nie ma co zwlekać. Kup już dziś i ciesz się szeroką gamą odczuwalnych przyjemności.

 

Ten duży masturbator potrzebuje oczyszczenia tak, jak prawie każda inna zabawka erotyczna. W tym celu należy wyciągnąć wewnętrzny kołnierz, a następnie przy użyciu wody oraz żelu antybakteryjnego starannie wymyć. By kołnierz lepiej zakonserwować, można obsypać go delikatnie mąką kukurydzianą.

 

Proponowana przez nas zabawka erotyczna z pewnością spełni wasze ukryte lub też śmiałe fantazje o użyciu masturbatora. Możecie pozwolić komuś na onanizowanie was albo wydać taki rozkaz w formie gry wstępnej. Ten produkt to też doskonały pomysł na prezent. Jeżeli brakuje wam kogoś, Jack Socket z chęcią pozwoli na wypełnienie przejmującej pustki. Możliwe, że po prostu lubicie ten typ uciechy cielesnej - to całkowicie w porządku i nikt nie powinien was za to oceniać.

 

Parametry techniczne:

Rozmiar masturbatora: XL 

Długość wewnątrz: 100 mm 

Minimalna średnica otworu: 37 mm 

Maksymalna średnica otworu: 48 mm 

Materiał zewnętrzny: silikon medyczny klasy platynowej 

Materiał wewnętrzny: termoplastyczny elastomer 

Rozmiar złącza: 2 mm (dostępne również przejściówki 4 mm)

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  10

 • materiał: 

  silikon i TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  3,7 - 4,8