Wczytuję dane...

Zakręcona zabawa pełna gorących przeżyć czeka na Ciebie, jeżeli zaopatrzysz się w gadżet firmy Tenga - 3D Spiral!

 

Szukasz produktu, który pozwoli Ci w najprzyjemniejszy ze sposobów spędzić samotny wieczór, który okaże się świetną przygodą? Potrzebujesz rozładować swoje seksualne napięcie? Chcesz kupić gadżet, który zapewni Ci jeszcze niespotykane wcześniej doznania? Liczysz na wysoką jakość wykonania, wyjątkowe wzornictwo i innowacyjność? Cenisz sobie bezpieczeństwo? Tenga - 3D Spiral to produkt wręcz stworzony dla Ciebie! Kup sobie prezent już teraz!

 

Zakręć się razem z nim!

 

Tenga - 3D Spiral to profesjonalnie wykonany masturbator analny japońskiej marki. Firma Tenga od lat jest doceniana za design swoich produktów i nie inaczej jest w tym przypadku! Tenga - 3D Spiral wyróżnia się od innych masturbatorów wyglądem niczym z nowoczesnego muzeum! Nie jest to przypadkowy wygląd, ponieważ spirala jest tak naprawdę wnętrzem masturbatora – przed zabawą należy wywrócić zabawkę na drugą stronę. Niesamowita struktura i rozciągliwość materiału sprawiają, że praktycznie każdy będzie w stanie się zaspokoić!

 

Tenga - 3D Spiral jest produktem wykonanym z elastomeru bez dodatku ftalanów, czyli materiału przyjemnego w dotyku i hipoalergicznego. Pamiętaj, że do udanej zabawy będziesz potrzebować nawilżenia, więc zaopatrz się w żel na bazie wody! Na pewno Ci się spodoba!

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

materiał termoplastyczny elastomer bez ftalanów

długość: 11,6 cm

średnica: 4,8 cm

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  11,6

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,8