Wczytuję dane...

Fleshlight Girls Maitland Ward Tight Chicks masturbator analny został wykonany jako replika intymnych części ciała Maitland Ward. Produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które świetnie imitują ludzką skórę. Dokładne odwzorowanie kształtów sprawia, że zatracisz się w doznaniach od pierwszego użycia. To na pewno będą niesamowite chwile rozkoszy, jesteśmy przekonani, że nie pożałujesz tego zakupu i będziesz chciał więcej. Przed użyciem wewnętrzną część masturbatora analnego zalecamy zanurzyć w ciepłej wodzie. Znacznie wzmocni to Twoje doznania. Warto również użyć lubrykantu, który zapewni odpowiedni poślizg oraz również sprawi, że Twoje odczucie będzie mocniejsze. 

 

Każdy zasługuje na to, by odczuć najwspanialsze doznania na świecie i zrealizować swoje fantazje. Dlatego powstał masturbator fleshlight girls maitland ward tight chicks skierowany do wszystkich Panów, którzy marzą o wyjątkowych doznaniach i realizacjach fantazji związanych z ulubioną aktorką porno.

 

Klienci naszego sklepu pokochali produkty marki Fleshlight za najwyższą jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną. Ich opinie mówią same za siebie - to jeden z najchętniej kupowanych produktów z naszej oferty. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy przeżywają wyjątkowe seksualne doznania! Jesteśmy pewni, że będziesz chciał wypróbować inne modele. Nie czekaj, kup ten wyjątkowy masturbator analny już dzisiaj. 

 

Parametry techniczne:

Imitacja części ciała: odbyt
Aktorka: Maitland Ward
Materiał: SuperSkin®
Wymiary: długość zew. 25 cm, długość wew. 23 cm, średnica 1,2-2 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  23

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  odbyt

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2