Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Fleshjack - Ice Butt Crystal to masturbator specjalnie przeznaczony dla mężczyzn, którzy preferują kontakty intymne z innymi mężczyznami. Wykonany jest z materiału, który idealnie imituje miękkość ludzkiej skóry. Mężczyzna będzie miał więc wrażenie podobne do tego w trakcie analnego stosunku płciowego.

Fleshjack - Ice Butt Crystal zapewni stopniowanie doznań

Długa tuba zapewni niesamowite doznania erotyczne i wprowadzi w stan prawdziwej ekstazy. Najlepiej jest dozować sobie wrażenia. Stopniowe wkładanie masturbatora do odbytnicy zwiększy rozkosz. Nie należy zapominać jednak o odpowiednim przygotowaniu. Trzeba koniecznie zastosować lubrykant na bazie wody, aby zwiększyć poślizg i ułatwić włożenie masturbatora Flashjack do odbytnicy.

Możliwości użycia Flesjack - Ice Butt Crystal

Możesz się nim bawić także przed stosunkiem, podniecając w ten sposób Twojego partnera. Możecie bawić się nim również wspólnie, korzystając z niego na zmianę. Używanie masturbatora wpływa bezpośrednio na erekcję. Homoseksualni mężczyźni w trakcie jego używania mogą także uprawiać seks oralny, co potęguje wrażenia erotyczne i przenosi na inną orbitę erotycznych doznań.

Fleshjack - Ice Butt Crystal - zadbaj o odpowiednią higienę

Należy pamiętać by nie używać lubrykantów innych niż te na bazie wody. Może to spowodować zniszczenie materiału, z którego wykonany jest masturbator. Aby zapewnić większą higienę, po każdym jego użyciu należy go czyścić poprzez zanurzenie w ciepłej wodzie. Można użyć także alkoholu izopropylowego.

Zabawka erotyczna Fleshjack - Ice Butt Crystal, o długości 25 cm zapewni doznania równe tym, odczuwanym podczas stosunku płciowego. Jeśli jeszcze nie rozpoczęło się współżycia analnego, warto w ten sposób się do niego przygotować. Pozwoli to rozluźnić zwieracz odbytu i przygotować go na penetrację analną. Użycie lubrykantu jest niezwykle istotne zarówno przy korzystaniu z masturbatora, jak i seksie oralnym. Jeśli planuje się zakupienie masturbatora, trzeba się koniecznie w niego zaopatrzyć.

Masturbator Fleshjack - Ice Butt Crystal jest przeznaczony zarówno dla aktywnych homoseksualistów, jak i tych którzy jeszcze nie zdecydowali się na aktywność seksualną. Przy problemach z prostatą, pomoże je znacząco zniwelować.

Dyskretne opakowanie, które można pozostawić nawet w widocznym miejscu

Trzeba zaznaczyć, że producent Fleshlight zadbał o dyskretne opakowanie masutbatora, które wygląda jak latarka. Dlatego nikt postronny nie skojarzy go z zabawką erotyczną. Takie opakowanie zapewni pełną dyskrecję. W związku z tym można go także nosić przy sobie, np. w torbie.

Fleshjack - Ice Butt Crystal - dla samotnych mężczyzn i tych będących w związkach

Korzystanie z masturbatora nie zastąpi relacji z drugim człowiekiem, może jednak zaspokoić potrzeby seksualne. Dlatego jest również dobrym rozwiązaniem dla samotnych panów, a także tych, których partnerzy często wyjeżdżają i chcą im pozostać wierni. Jest zatem odpowiednim gadżetem zarówno dla singli, jak i pozostających w stałym związku. Jest produktem chętnie wybieranym i cenionym.