Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Intensywne doznania i dyskretna zabawa czekają na Ciebie - kup Fleshjack Boys Brent Corrigan Bliss już teraz!

 

Fleshjack Boys Brent Corrigan Bliss jest masturbatorem analnym, czyli zabawką erotyczną wymagającą penetracji, przypominającą odbyt. Co ciekawe, produkt nie przypomina gadżetu służącego do masturbacji, ponieważ jego obudowa wygląda niczym zwyczajna latarka. Z tego powodu masturbator otrzymuje pochlebne opinie za dyskrecję. To nie wszystko, ponieważ wejście Fleshjack Boys Brent Corrigan Bliss jest wiernym odlewem anusa słynnego aktora filmów pornograficznych. Dochodzi do tego fakt, że rękaw masturbacyjny jest najeżony wypustkami i strategicznie umiejscowionymi prążkami. Dzięki temu możesz liczyć na wyjątkowo satysfakcjonującą stymulację. Fleshjack Boys Brent Corrigan Bliss posiada adekwatną do jakości cenę.

 

Nie można zapominać o materiale, z którego wykonano rękaw masturbacyjny Fleshjack Boys Brent Corrigan Bliss. To SuperSkin (autorskie tworzywo marki Fleshlight), który w dotyku przypomina ludzką skórę, a do tego wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania. Z tych powodów otrzymuje bardzo dobre opinie specjalistów, jak i użytkowników.

 

Eksperci przypominają, że zabawa z masturbatorem wymaga odpowiedniego nawilżenia. Z tego powodu zaopatrz się w żel intymny. Kupuj lubrykanty na bazie wody (możesz je znaleźć w ofercie naszego sklepu), ponieważ inne mogą zniszczyć strukturę materiału SuperSkin. 

 

Nie zapomina o właściwej higienie, dlatego myj Fleshjack Boys Brent Corrigan Bliss zawsze po użyciu. Wyjmij rękaw masturbacyjny z obudowy, a następnie wypłucz go dokładnie wodą i poczekaj do wysuszenia. W celu zwiększenia żywotności produktu możesz zasypywać go pudrem Fleshlight Renewing Powder.

 

W opakowaniu produktu znajdziesz nie tylko masturbator analny Fleshjack Boys Brent Corrigan Bliss, ale też próbkę profesjonalnego lubrykanta na bazie wody Fleshlube Water, a także instrukcję obsługi zabawki.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: SuperSkin

długość całkowita: 25 cm

długość użytkowa: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2 cm

rodzaj wejścia: anus

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  analne

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2