Wczytuję dane...

Zmień swoje podejście do samotnych wieczorów zaopatrując się w pasjonujący gadżet japońskiej marki Tenga - 3D Module!

 

Szukasz zabawki, za pomocą której będziesz w stanie rozładować swoje wciąż wzrastające napięcie seksualne? Chcesz mieć produkt, który nie tylko da Ci ogromną przyjemność, ale też zaskoczy swoją istotą? Cenisz sobie innowacyjne podejście, wysoką jakość wykonania i niezawodność? Nasz sklep proponuje Ci Tenga - 3D Module!

 

Wyjątkowy w każdej postaci

 

Tenga - 3D Module to najwyższej jakości masturbator analny. Swoją formą jednak bardziej przypomina rzeźbę awangardową, niż zabawkę erotyczną. Dzięki temu zyskasz dyskrecję! Co więcej, tak naprawdę zmienna struktura widoczna na zdjęciu produktu jest jego wewnętrzną stroną. Chodzi o to, że przed zabawą powinieneś przewrócić masturbator Tenga - 3D Module na drugą stronę! To rozwiązanie nie tylko wpływa na odbiór wizualny zabawki, ale też sprzyja łatwemu utrzymaniu higieny, która jest niesamowicie ważna w przypadku tak intymnych spraw. Dla dodatkowego zabezpieczenia dostaniesz też podstawę i szklaną pokrywę.

 

Tenga - 3D Module jest masturbatorem wykonanym z elastomeru bez dodatku ftalanów. Ten materiał jest bardzo rozciągliwy, a także przyjemny w dotyku i bezpieczny dla skóry! Pamiętaj, że do zabawy będziesz potrzebować odpowiedniego nawilżenia, a więc spraw sobie lubrykant na bazie wody. Nie będziesz zawiedziony!

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

materiał termoplastyczny elastomer bez ftalanów

długość: 11,6 cm

średnica: 4,8 cm

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  11,6

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,8