Wczytuję dane...

Masturbator Tenga 3D Pile to zupełnie nowy poziom doznań dla mężczyzn. Jest to trójwymiarowy masturbator męski o estetycznym, nowoczesnym designie. Kup ten lekki, przyjemny w dotyku masturbator i ciesz się z nowych doznań...

 

W celu użycia masturbator Tenga należy wywinąć na drugą stronę. Jego wewnętrzna, strukturalna powierzchnia będzie stymulować penisa podczas masażu. Zalecane jest używanie go z lubrykantem na bazie wody, by nie doprowadzić do uszkodzenia.

 

Masturbator Tenga 3D Pile został wykonany z przyjaznego dla organizmu i rozciągliwego elastomeru. Dzięki zastosowaniu tego materiału masturbator dla mężczyzn jest niesamowicie przyjemny w dotyku i nie odkształca się podczas długiego użytkowania. Jednocześnie, dostosowuje się do rozmiaru każdego penisa, gwarantując odpowiednią stymulację i niesamowite doznania. Można używać go wielokrotnie (należy myć i suszyć na dołączonym do opakowania stelażu po każdym użyciu). Nasz sklep oferuje masturbator dla mężczyzn idealny nie tylko do samodzielnej masturbacji, ale także do gry wstępnej i zabaw we dwoje. Stanowi genialne urozmaicenie życia seksualnego zarówno swojego, jak i drugiej połówki. Pozytywne opinie klientów oraz niska cena zachęcą do zakupu. Został wyprodukowany w Japonii.

 

Parametry techniczne:

kolor: biały

materiał: elastomer

długość całkowita: 116 mm

długość użytkowa: elastyczna (dostosowuje się do rozmiaru penisa)

wysokość: 116 mm

szerokość: 48 mm

zasilanie: brak

ładowanie: brak

funkcje: masturbator męski

wodoodporność: tak

lubrykant: na bazie wody

czyszczenie: po każdym użyciu przy pomocy żelu antybakteryjnego (do zabawek erotycznych)

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  11,6

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,8