Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: dream toys

Dream Toys Realstuff 2 In 1 Hummer Anus & Vagina to masturbator z podwójnym wejściem, który z jednej strony posiada imitację anusa, a z drugiej – waginy. W obu przypadkach producent zatroszczył się o realizm produktu, dzięki czemu korzystanie z zabawki może jeszcze lepiej wpływać na intensywność odczuć. Ponadto każdy z tuneli ma ciekawą fakturę wewnątrz, dzięki czemu możesz liczyć na naprawdę niezwykłe wrażenia podczas masturbacji. Warto podkreślić, że każdy z otworów zapewnia inne doznania, dlatego zawsze możesz wybrać, który rodzaj stymulacji odpowiada Ci najbardziej w danej chwili.

 

Mimo tych cech, cena Dream Toys Realstuff 2 In 1 Hummer Anus & Vagina jest wyjątkowo atrakcyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokiej jakości materiały użyte w produkcji. Do stworzenia obudowy masturbatora użyto tworzywa ABS i PET, natomiast wnętrze wykonano z termoplastycznego elastomeru, który jest miękki, przyjemny w dotyku i łatwy w czyszczeniu.

 

Kup Dream Toys Realstuff 2 In 1 Hummer Anus & Vagina i przekonaj się, co to znaczy podwójna przyjemność podczas masturbacji! Zarówno opinie użytkowników i użytkowniczek, jak i ekspertów sugerują użycie lubrykantu podczas zabawy. Możesz się w niego zaopatrzyć, korzystając z oferty naszego sklepu. Co jednak istotne, producent umieścił w opakowaniu Dream Toys Realstuff 2 In 1 Hummer Anus & Vagina próbkę żelu nawilżającego - idealna na początek przygody z tym gadżetem. 

 

Pamiętaj, żeby po każdym użyciu oczyścić masturbator przy użyciu płynu do czyszczenia zabawek erotycznych lub wody z mydłem.

 

Parametry techniczne: 

kolor: czarny, cielisty, srebrny

materiał: ABS/PET/TPR

długość: 17,8 cm

średnica: 5,5 cm

rodzaj wejścia: odbyt, pochwa

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  17.8

 • materiał: 

  ABS / PET / TPR

 • rodzaj wejścia: 

  pochwa / odbyt

 • średnica w cm: 

  5.5