Wczytuję dane...

Świetna jakość, bezpieczne materiały i doskonała zabawa czekają na Ciebie – kup Fleshlight Quickshot Riley Reid!

 

Fleshlight Quickshot Riley Reid to bardzo ciekawy masturbator dla mężczyzn. Przykuwa uwagę przede wszystkim przezroczystą barwą, dlatego będziesz mógł oglądać siebie podczas zabawy. To nie wszystko, ponieważ gadżet ma dwa otwory, przedstawiające odbyt oraz waginę. Co więcej, są to wierne odlewy części intymnych słynnej aktorki porno! Sztuczna pochwa i anus to nie wszystko, ponieważ wnętrze gadżetu zostało wyposażone w strategicznie rozłożone wypustki, dzięki czemu stymulacja jest wyjątkowo przyjemna. Jako, że członek może wydostać się drugą stroną masturbatora, to Fleshlight Quickshot Riley Reid jest polecany także dla par w celu urozmaicenia oralnej stymulacji! Zabawka została wykonana z autorskiego materiału SuperSkin, który jest miękki, przyjemny w dotyku, a przy tym bezpieczny.

 

Korzystając z masturbatora warto zadbać o optymalne nawilżenie. Mając na uwadze opinie specjalistów przypominamy, że Fleshlight Quickshot Riley Reid można stosować wyłącznie z wodnymi lubrykantami (inne mogą uszkodzić zabawkę). Jeśli chcesz, możesz kupić żel w naszym sklepie. W trosce o swoją higienę myj zabawkę po użyciu. Wystarczy ją dokładnie przepłukać bieżącą wodą.

 

Ze względu na swoje niewielkie wymiary, masturbator Fleshlight Quickshot Riley Reid jest zabawką dyskretną. Cena gadżetu jest adekwatna do jego jakości.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty

materiał: SuperSkin

długość: 11 cm

MASTURBATOR

  • długość całkowita (w cm): 

    11

  • materiał: 

    SuperSkin

  • rodzaj wejścia: 

    pochwa / analne