Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Fleshlight (US)

Profesjonalna zabawka dla najbardziej wymagających czeka na Ciebie - kup Fleshjack Boys Johnny Rapid Man Cave! 

 

Fleshjack Boys Johnny Rapid Man Cave to analny masturbator, czyli gadżet przedstawiający męski anus, przeznaczony do penetracji. Omawiany produkt jest doceniany za różne rzeczy. Po pierwsze jest to fakt, że wejście do zabawki jest odlewem odbytu znanego aktora filmów pornograficznych. Po drugie natomiast, gadżet wyróżnia się ciekawą strukturą wewnętrzną. Rękaw masturbacyjny jest pełen wypustek, prążków i innych elementów, dzięki którym stymulacja jest jeszcze bardziej przyjemna i satysfakcjonująca. Przy tym wszystkim cena Fleshjack Boys Johnny Rapid Man Cave jest bardzo atrakcyjna. 

 

Na  uwagę zasługuje również materiał, z którego wykonano rękaw masturbacyjny w Fleshjack Boys Johnny Rapid Man Cave. Jest to SuperSkin, autorskie tworzywo marki Fleshlight, które nieprzypadkowo zbiera pochlebne opinie użytkowników - jest bezpieczne w użyciu, a w dotyku przypomina ludzką skórę. 

 

Musisz pamiętać, że erotyczne zabawy wymagają zachowania odpowiedniej higieny. Z tego powodu po każdym użyciu myj Fleshjack Boys Johnny Rapid Man Cave. Wystarczy wyjąć rękaw masturbacyjny z obudowy, a następnie dokładnie przepłukać go wodą i zaczekać do wysuszenia. W celu przedłużenia żywotności zabawki, producent zaleca stosowanie pudru Fleshlight Renewing Powder.

 

Jeśli chcesz cieszyć się w pełni komfortowymi doznaniami, to kup lubrykant na bazie wody (możesz się zaopatrzyć w naszym sklepie). Pamiętaj, że inne preparaty mogą uszkodzić materiał SuperSkin.

 

Obudowa Fleshjack Boys Johnny Rapid Man Cave nie przypomina zabawki erotycznej, ale zwyczajną latarkę, dlatego jest to gadżet doceniany za dyskrecję. Serdecznie polecamy!

 

Opakowanie, poza opisywanym masturbatorem analnym Fleshjack Boys Johnny Rapid Man Cave zawiera także próbkę wysokiej klasy lubrykanta na bazie wody Fleshlube Water oraz instrukcję obsługi. 

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: SuperSkin

długość całkowita: 25 cm

długość użytkowa: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2-2 cm

rodzaj wejścia: anus

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • materiał: 

  SuperSkin

 • rodzaj wejścia: 

  analne

 • średnica w cm: 

  1,2 - 2