Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Mystim Opus E Masturbator Anus elektro jest masturbatorem analnym z elektrostymulacją. Innowacyjny gadżet erotyczny pozwala na doznania kierowane za pomocą jednostki zasilającej, która odpowiada za przesyłanie silnych impulsów elektrycznych. Jeżeli marzysz o nowych doznaniach – zwróć szczególną uwagę na ten rewolucyjny produkt!

 

Marka MyStim po raz kolejny zaskakuje połączeniem elegancji i technologii. Z pozoru klasyczny masturbator pozwala jednak na przeżycie rozkoszy, jakiej próżno szukać w klasycznych masturbatorach. Tuba w klasycznej czerni w żadnym wypadku nie zdradza faktycznego przeznaczenia, dzięki czemu przypadkowe ukazanie się ''latarki'' nie wzbudzi podejrzeń laika.

 

Niezwykle autentyczne wnętrze pozwala mężczyźnie na samomiłość i imituje prawdziwy stosunek analny. Delikatny materiał wzmaga doznania, dzięki specjalnie opracowanej strukturze tworzywa. Bez obaw – materiały, z których tworzą swoje produkty uznane marki to substancje bezpieczne dla skóry! Pamiętać jednak należy o korzystaniu i konserwacji urządzenia w sposób wskazany przez producenta, firmę MyStim.

 

Masturbator z elektrostymulacją Opus E Anus można stosować bez dodatkowych akcesoriów, aczkolwiek warto zajrzeć do oferty naszego sklepu i dokupić urządzenie stymulujące penisa impulsami elektrycznymi. Zaciskające się dodatkowo mięśnie urozmaicą przeżycia i doprowadzą na szczyt rozkoszy seksualnej. Mystim Capitan Hook to zaś przyssawka, która pozwoli na przyczepienie masturbatora np. do płytek w łazience.

 

Trzeba przyznać, że jak na możliwości tego masturbatora cena jest jak najbardziej atrakcyjna. Aż trudno uwierzyć, że swoje życie erotyczne można wzbogacić za tak małe pieniądze! Niedowiarków odsyłamy do opinii klientów, którzy jednogłośnie chwalą MyStim Opus E Masturbator Anus.

 

Parametry techniczne:

- marka: MyStim;

- kolor: czarny;

- materiał: tworzywo ABS, termoplastyczny elastomer, magnes neodymowy, przyciski ze stali niklowanej (przyciski nie mają kontaktu ze skórą);

- długość: 21,5 cm;

- długość rękawa: 17,5 cm;

- średnica: 8,4 cm;

- średnica rękawa: 0,5 – 2,8 cm.

 

Aby zabawka działała należy podłączyć ją pod jednostkę zasilającą (do zakupu osobno).

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  21,5

 • materiał: 

  ABS, TPE, niklowana stal, magnes neodymowy

 • rodzaj wejścia: 

  analne

 • średnica w cm: 

  0,5 – 2,8