Wczytuję dane...

Realistyczne doznania dla miłośników greckiej miłości - kup Anal Fleshlight FleshSack, a nie pożałujesz! 

 

Anal Fleshlight FleshSack to profesjonalny masturbator analny, który znacznie się różni od innych produktów ze swojej kategorii. Mianowicie, wejście do zabawki to realistyczny odlew odbytu, ale to nie wszystko, ponieważ dochodzi do tego imitacja jąder, którymi można bawić się podczas masturbacji. Niezwykle interesujące jest także wnętrze gadżetu. Rękaw masturbacyjny posiada w środku ciekawą strukturę - jest pełen strategicznie ułożonych wypustek oraz prążków czy zgrubień. Dzięki temu stymulacja jest jeszcze bardziej pasjonująca i satysfakcjonująca. Do tego cena Anal Fleshlight FleshSack jest atrakcyjna, jak za tę jakość.

 

Materiał, z którego wykonano Anal Fleshlight FleshSack jest bardzo miły w dotyku i swoją fakturą przypomina ludzką skórę. To nie wszystko, ponieważ tworzywo jest także bezpieczne w użyciu. Producent nazwał je SuperSkin (z ang. super skóra). Nie bez powodu doceniają je zarówno eksperci, jak i użytkownicy w swoich opiniach.

 

By korzystać z masturbatora ciesząc się pełnym komfortem, należy zatroszczyć się o dobre nawilżenie. Z tego powodu kup żel intymny. Wybieraj tylko lubrykanty na bazie wody (możesz je znaleźć w naszym sklepie), ponieważ inne środki mogą uszkodzić SuperSkin. W trosce o swoją higienę i bezpieczeństwo zawsze myj Anal Fleshlight FleshSack po zabawie. Wystarczy wyjąć rękaw masturbacyjny z obudowy i dokładnie przepłukać go sporą ilością wody. Dobrze sprawdzi się też użycie preparatu do czyszczenia gadżetów erotycznych. W celu przedłużenia żywotności produktu, producent po wysuszeniu zaleca zasypywanie Anal Fleshlight FleshSack specjalnym pudrem Fleshlight Renewing Powder.

 

Korzystanie z  Anal Fleshlight FleshSack daje realistyczne doznania, ponieważ podczas pchnięć, jądra będą się kołysać i odbijać. Nieprzypadkowo jest to gadżet tak często wybierany przez mężczyzn homoseksualnych. 

 

W opakowaniu znajduje się masturbator Anal Fleshlight FleshSack oraz instrukcja obsługi.

 

Parametry techniczne:

kolor: cielisty

materiał: SuperSkin

długość całkowita: 25 cm

rodzaj wejścia: anus

MASTURBATOR

  • długość całkowita (w cm): 

    25

  • materiał: 

    SuperSkin

  • rodzaj wejścia: 

    analne