Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Masturbator Fleshlight Sex In A Can - O'Doyle's Stout dedykowany jest osobom, które na pierwszym miejscu stawiają dyskrecję. Jest to wyjątkowy gadżet erotyczny zamknięty w puszcze imitującej zwykły napój. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pozostawić zabawkę na półce. Z pewnością nikt nie domyśli się do czego ona służy. Daje to wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Nie musimy ukrywać maturbatora na dnie szafy, czy też w szufladzie zamykanej na klucz. Ten unikatowy produkt możemy wyeksponować bez obaw, że ktoś domyśli się, jakie jest jego prawdziwe przeznaczenie.
Masturbator został stworzony przez światowego lidera, co daje gwarancję wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa. Jest to produkt o kompaktowych rozmiarach, który posiada otwór w formie odbytu. Będzie to doskonały model dla Panów, którzy preferują seks analny. Dzięki temu gadżetowi miłość grecka dostarczy maksymalnej rozkoszy. Jest to przyjemność, którą ciężko oddać słowami. Wewnątrz tuby znajdują się stymulujące wypustki, które jeszcze bardziej podkręcają temperaturę.

Ten nieprzeciętny masturbator będzie genialny dla mężczyzn, którzy uwielbiają seks zabawki o naturalnej strukturze. Produkt został wykonany z opatentowanego tworzywa SuperSkin, które wiernie imituje ludzką skórę. Wszystko to sprawia, że nawet podczas samotnych igraszek można poczuć się zupełnie tak, jak w czasie prawdziwego seksu. Spełni to oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Warto dodać, że wszystkie materiały użyte do produkt spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Są pozbawione wszelkich szkodliwych związków, dzięki czemu nie uczulają, anie nie powodują podrażnień. Masturbator może być stosowany w towarzystwie lubrykantów na bazie wody. Inne preparaty mogą uszkodzić delikatny materiał. Należy także pamiętać o zachowaniu higieny - wkład powinien być czyszczony po każdym użyciu. Do tego zaleca się stosowanie alkoholu izopropylowego do sterylizacji. Dodatkowo można zasypać wkład mąką kukurydzianą, co przedłuży jego aksamitną gładkość.

 

Parametry techniczne:

otwór: mini odbyt

design puszki: piwo typu Stout

długość zewnętrzna: 20 cm

długość wewnętrzna: 16,5 cm

średnica wewnętrzna: 0,5 - 2,2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water