Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: ODECO

KULKI GEJSZY ODECO OD-1508SB BLACKKulki gejszy Odeco OD-1508B w kolorze eleganckiej czerni to produkt stworzony z myślą o najbardziej wymagających kobietach. Został on zaprojektowany przez światowego lidera z branży gadżetów erotycznych. Model ten bardzo szybko zdobył uznanie wśród użytkowniczek. Kulki perfekcyjnie dopasowują się do indywidualnych predyspozycji właścicielki. Dzięki temu mogą być stosowane przez kobiety o różnej budowie. Gadżet jest połączeniem dwóch precyzyjnie wyprofilowanych kulek. Na każdej z nich znajdują się wyżłobienia, które dodatkowo stymulują wnętrze pochwy. Efektem tego jest jeszcze lepsze napięcie mięśni, a tym samym wyższy poziom rezultatów ćwiczeń. Ciekawym jest to, że wewnątrz kulek znajdują się relatywnie ciężkie ciężarki. Mają one większą wagę niż klasyczne kulki waginalne. Oczywiście ma to na celu jeszcze skuteczniejsze wypracowanie mięśni Kegla. Optymalny rozmiar pozwala na bezproblemową aplikację, niezależnie od okoliczności. Należy dodać, że jest to produkt całkowicie wodoodporny. 

Nieprzeciętne kulki gejsze Odeco to idealny gadżet dla kobiet, którym zależy na osiągnięciu szybkich i wyraźnych rezultatów ćwiczeń mięśni Kegla. Dlaczego warto go stosować? Przede wszystkim dlatego, że ujędrnione oraz silne mięśnie dna miednicy niosą za sobą wiele dobrego. Zmiany są odczuwalne nie tylko w sferze życia seksualnego, ale również zdrowia. Mięśnie Kegla wpływają na funkcjonowanie układu rozrodczego, co jest niezwykle istotne np. w przypadku porodu naturalnego. Oprócz tego wzmacniają one układ moczowo-płciowy, a nawet jelita i kręgosłup. Lista pozytywnych aspektów zdrowotnych jest bardzo długa, więc warto się z nimi zapoznać.

Dla wielu kobiet czynnikiem determinującym do stosowania kulek gejszy Odeco jest przede wszystkim przyjemność. Podczas wykonywania nawet najmniejszego ruchu kulki wytwarzają wibracje, co jest źródłem olbrzymiej rozkoszy. Taka stymulacja działa również na umysł. Zaaplikowanie gadżetu przed wyjściem na randkę może rozgrzewać do czerwoności. Jest to źródło nieopisanych doznań, które z pewnością zadowolą obojga partnerów.
Należy wspomnieć, że regularne treningi za pomocą kulek gejszy sprawiają, że jakość życia seksualnego diametralnie się podnosi. Napięte mięśnie pochwy lepiej zaciskają się na członku, co jest gwarancją spełnienia dla obu stron. Orgazm ulega intensyfikacji, dzięki czemu jest silniejszy i dłuższy.

Kulki gejszy Odeco wykonane są z wysokojakościowych materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Silikon medyczny to materiał niezwykle trwały, żywotny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie posiada on w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji. Może być stosowany przez kobiety ze skłonnością do podrażnień, czy też uczuleń. Gadżetu można używać w towarzystwie wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Są one delikatne i nie wpłyną negatywnie na stan tworzywa. Zaleca się oczyszczenie produktu po każdym użyciu. W tym celu wystarczy zastosować jedynie ciepłą wodę z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Dla dodatkowej ochrony można zastosować płyn antybakteryjny w sprayu.Specyfikacja:

  • Model: OD-1508SB
  • Kategoria:  kulki
  • Materiał: ABS, Silikon Medyczny
  • Wykończenie: matowy silikon medyczny
  • Przeznaczony : Dla kobiet
  • Wymiary: dł.167mm, szer.36mm, śred.36mm
  • Waga: 100 g
  • Wodoodporny: można czyścić pod bieżącą wodą lub wilgotną szmatką
  • używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody.
Napisz opinię
2016-02-23 10:33:23 - Justyna

Kulki mają bardzo przyjemny materiał. Zapewniają też niesamowite wrażenia oraz doznania. Polecam każdej kobiecie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...