Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Svakom

Zadbaj o swoją kondycję w najprzyjemniejszy ze sposobów – już teraz kup Svakom Nova, a nie będziesz zawiedziona!

 

Svakom Nova to profesjonalne kulki gejszy, które są odpowiednim wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowniczek. Jest to bowiem nie jeden produkt, ale cały zestaw składający się z trzech gadżetów o różnej wadze i wielkości. Kulki gejszy to prosty sposób na poprawę kondycji mięśni Kegla, ale nie tylko. Przez ich regularne stosowanie pochwa kobiety może mocniej się zaciskać, dzięki czemu zarówno ona, jak i jej partner będą odczuwać większą przyjemność z seksu! Opinie ekspertów potwierdzają, że dobra kondycja seksualna wpływa na intensywność, jak i częstotliwość orgazmów. Kulki waginalne są także polecane kobietom, które chcą wrócić do dawnej formy np. po porodzie. W kulkach znajdują się niewielkie ciężarki, które zwiększają skuteczność ćwiczeń. Svakom Nova wykonano z silikonu bez dodatku ftalanów, czyli materiału bezpiecznego dla zdrowia. Gadżet jest także wodoodporny. Jego cena jest adekwatna do jakości.

 

Jak stosować kulki gejszy Svakom Nova?

 

Korzystanie z kulek gejszy jest proste i zaleca się rozpoczęcie treningów od pojedynczej, największej gabarytowo kulki. Jest to związane z faktem, iż taki gadżet znacznie łatwiej jest utrzymać. Powinno się umieszczać w pochwie Svakom Nova przez około kilka, kilkanaście minut dziennie i wraz z postępem czas ten wydłużać, jak i zmieniać stosowane kulki na coraz cięższe. Kluczem do skutecznego treningu jest jego regularność.

 

Nasz sklep przypomina, by zadbać o odpowiednie nawilżenie podczas stosowania. Z tego powodu powinno się korzystać wyłącznie z lubrykantów na bazie wody, ponieważ inne zniszczą silikonową powłokę Svakom Nova. W trosce o swoje bezpieczeństwo myj kulki gejszy przed i po treningu.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon bez dodatku ftalanów

kolor: fioletowy

wymiary pojedynczej kulki: 36 x 135 mm

waga pojedynczej kulki: 49 g

wymiary (mniejszych) podwójnych kulek: 28 x 162 mm

waga mniejszych kulek: 95 g

wymiary (większych) podwójnych kulek: 32 x 170 mm

waga większych kulek: 75 g

wodoodporność: tak

KULKI

 • Długość (w cm): 

  13,5 / 16,2 / 17

 • Kolor: 

  fioletowy

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  2,8 / 3,2 / 3,6

 • Waga (w gramach): 

  49 / 75 / 95