Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: b swish (us)

Kulki dopochwowe B Swish B Fit Classic to innowacyjne urządzenie, które doprowadzi Cię do upragnionego stanu ekstazy. Dzięki zastosowaniu gadżetu od B Swish korzystnie wpłyniesz na wzmocnienie mięśni dna macicy, dzięki czemu zapewnisz przyjemność sobie i partnerowi. Czego się w końcu nie zrobi, dla poprawienia jakości seksu.

 

Kulki na mięśnie kegla służą także profilaktyce zdrowia intymnego, dlatego uchronią Cię w przyszłości przed problemami związanymi z nietrzymaniem moczu. Ich codzienne stosowanie możliwe jest w trakcie wykonywania zwykłych czynności. Używając ich, zapewnisz sobie dodatkowych doznań podczas gotowania, sprzątania czy nawet spaceru. 

 

Wyprodukowane z wysokiej jakości silikonu, są zupełnie bezpieczne oraz nie powodują reakcji alergicznych. Tworzywo, z którego zostały wykonane, charakteryzuje się dużą łatwością w utrzymaniu czystości sprzętu. Wystarczy je wsadzić pod ciepłą, bieżącą wodę i gotowe!

 

Parametry techniczne:

Zestaw obejmuje 2 podwójne kulki Bfit classic żółte. 

Długość kulek: 78 i 93 mm

Waga kulek: 28 i 38 g

Średnica kulek: 29 i 36 mm

Materiał wykonania: silikon klasy medycznej - TPE (termoplastyczny elastomer poliestrowy) i ABS (terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy)

 

Nasz sklep internetowy posiada szeroki asortyment produktów, które zapewnią Ci nieograniczone pokłady przyjemności. Skorzystaj z wyszukiwarki i kup kulki gejszy, o jakich zawsze marzyłaś. Poczytaj opinie naszych klientów i ciesz się urządzeniem, którego cena wcale nie musi być wysoka!

KULKI

 • Długość (w cm): 

  7,8 / 9,3

 • Kolor: 

  żółty

 • Materiał: 

  silikon, TPE i ABS

 • średnica (w cm): 

  2,9 / 3,6

 • Waga (w gramach): 

  28 / 38