Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: b swish (us)

Kulki waginalne B Swish to stylowy produkt wywodzącej się ze słonecznej Kaliforni firmy, która pojawiła się na rynku w 2007 r. Ciesząca się znakomitą renomą, od kilkunastu lat dostarcza kobietom na całym świecie inspiracji do zabaw erotycznych. Produkowane przez nią akcesoria urozmaicą życie seksualne każdego, kto po nie sięgnie! Ponadto cieszą nie tylko swoją funkcjonalnością, ale i fantastycznym dla oka designem. Kulki gejszy turkusowe - to najmodniejszy gadżet tego sezonu!

 

Zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo kobiet, nie wywołują reakcji alergicznych oraz nie uczulają. Bezpieczne dla skóry, przydadzą się w użytku codziennym. Niepozorne w wyglądzie, nie tylko sprawiają niesamowitą przyjemność, ale I polepszają kondycję mięśni dna kobiecej miednicy, które nazywane są mięśniami Kegla. Ich wzmocnienie sprawi przyjemność Tobie i Twojemu partnerowi. Ponadto są zalecane przez ekspertów w profilaktycznym leczeniu dolegliwości związanych z nietrzymaniem moczu. Problem ten wydaje się banalny, ale z wiekiem dotyka nawet co trzeciej kobiety. Przeznaczone są dla kobiet w każdym wieku i stworzone dla podniesienia ich komfortu.

 

Parametry techniczne:

Komplet składa się z 2 podwójnych kulek Bfit classic w stylowym odcieniu turkusu i bieli.

Długość podwójnej uprzęży: 78 i 93 mm

Waga: 28 i 38 g

Średnica: 29 i 36 mm

Materiał: silikon wzbogacony o tworzywa sztuczne: terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) oraz termoplastyczny elastomer poliestrowy (TPE)

Jako wiodący sklep internetetowy na rynku, oferujemy szeroką gamę produktów. Sprawdź opinie naszych klientów i kup kulki gejszy już dziś! Najniższa cena tylko u nas!


KULKI

 • Długość (w cm): 

  7,8 / 9,3

 • Kolor: 

  turkusowy

 • Materiał: 

  silikon, TPE i ABS

 • średnica (w cm): 

  2,9 / 3,6

 • Waga (w gramach): 

  28 / 38