Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: OVO (GE)

OVO L1a Loveballs Black – fantastyczne kulki gejszy w kolorze neutralnej czerni!

Kulki gejszy to niezwykły gadżet erotyczny, których nazwa pochodzi o japońskich gejszy, zdolnych do zagwarantowania swoim kochankom nieprawdopodobnej rozkoszy używając wyłącznie mięśni Kegla. OVO L1a Loveballs Black to zatem niepowtarzalna szansa nie tylko na powrót do dawnej formy po przebytym porodzie, ale również okazja, aby jeszcze mocniej zintensyfikować osiąganą przyjemność.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że OVO to uznana marka, która ma na swoim koncie wiele prawdziwych bestsellerów – do takowych należą choćby kulki gejszy L1. OVO L1a Loveballs Black jest więc kolejnym krokiem do najprawdziwszej ekstazy.

Zdecydowanie warto mieć świadomość, że mięśnie Kegla to niezwykle newralgiczny punkt na mapie kobiecego ciała – na ich kondycję wpływ może mieć zarówno przebyta ciąża, jak i wiek czy przebyte choroby. Na całe szczęście odpowiednie ćwiczenia za pomocą kulek gejszy OVO L1a Loveballs Black umożliwiają powrót do dawnej, świetnej dyspozycji, która może przełożyć się na zupełnie nową, lepszą jakość życia seksualnego!

Kulki waginalne OVO L1a Loveballs Black to akcesorium erotyczne z najwyższej półki, a świadczy o tym przede wszystkim doskonały materiał, z którego go wykonano. Silikon jakości medycznej jest nie tylko niezwykle przyjemny w dotyku, ale również w stu procentach bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Warto pamiętać, że korzystając z tego unikalnego gadżetu należy stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody!

OVO L1a Loveballs Black:
Średnica: 3 cm
Kolor: czarny
Materiał: silikon jakości medycznej

Waga kulek:

  • kulka przezroczysta 35g
  • kulka chromowana 45 g

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.
Napisz opinię
2017-05-21 09:50:07 - Iga

Najbardziej podobał mi się kolor, potem forma.Działanie też świetne.