Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: OVO (GE)

OVO L1a Loveballs Light Blue – kulki gejszy będące kontynuacją bestsellerowego modelu L1!

Wyjątkowa jakość wykonania, doskonały kształt, wykorzystanie najlepszych materiałów oraz zbawienny wpływ na życie seksualne obojga partnerów – to tylko niektóre z nieocenionych zalet kulek waginalnych OVO L1a Loveballs Light Blue.

Nie wszystkie kobiety mają świadomość, że kulki gejszy to wręcz rewelacyjny sposób na zmniejszenie dyskomfortu związanego z narodzinami dziecka. Poród to nierzadko sporego kalibru wyzwanie, a mocne i wyćwiczone mięśnie Kegla mogą go znacznie ułatwić.

Ćwiczenia są niezwykle proste, a bardziej doświadczone użytkowniczki kulek gejszy OVO L1a Loveballs Light Blue są w stanie korzystać z ich wyjątkowych właściwości w trakcie wykonywanie codziennych obowiązków. Odpowiedni trening to szansa, aby uniknąć skutków ubocznych nie tylko porodu, ale również upływającego czasu czy przebytych chorób.
Znajdujące się w dobrej formie mięśnie Kegla zachwycą każdego kochanka! Nie tylko kobieta łatwiej osiąga orgazm – również jej partner odczuwa efekty ćwiczeń.

OVO L1a Loveballs Light Blue:
Średnica: 3 cm
Kolor: jasno-niebieski
Materiał: silikon jakości medycznej

Waga kulek:

 • kulka przezroczysta 35g
 • kulka chromowana 45 g


Zaleca się korzystać z lubrykantów na bazie wody.


Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Kolor: 

  niebieski

 • Materiał: 

  silikon, ABS, metal

 • średnica (w cm): 

  3

 • Waga (w gramach): 

  35 / 45