Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: OVO (GE)

OVO L1a Loveballs Pink – wspaniałe kulki gejszy od renomowanego producenta

Ulubione kulki wielu miłośniczek zmysłowej ekstazy w nowej, niepowtarzalnej wersji. Doskonały produkt dla wszystkich kobiet, pozwalający zarówno na osiągnięcie nieprawdopodobnej rozkoszy, jak i umożliwiający niezwykle skuteczny trening mięśni Kegla.

Warto mieć świadomość, że odpowiednio wykonywane ćwiczenia mięśni Kegla mogą mieć zbawienny wpływ na prywatny świat doznań każdej kobiety. Kulki gejszy OVO L1a Loveballs Pink to niepowtarzalna szansa na osiągnięcie formy, która nie tylko przełoży się na lepsze samopoczucie, ale również zachwyci partnera! Nie wszyscy zdają sobie również sprawę, że ćwiczenia mięśni Kegla znacznie ułatwiają poród, a świeżo upieczonej mamie pozwalają powrócić do formy sprzed narodzin potomka.

Co sprawia, że akurat te mięśnie są tak istotne, a inwestycja w kulki gejszy OVO L1a Loveballs Pink może okazać się rewelacyjnym wyborem? Przede wszystkim fakt, że tego typu ćwiczenia poprawiają jakość życia seksualnego, zwiększając przyjemność osiąganą przez oboje partnerów. Lepsza forma mięśni Kegla to większa szansa na kobiecy orgazm oraz zdecydowanie bardziej niezapomniana ekstaza ich kochanków. Tym bardziej, że ich zmysłowy, różowy kolor świetnie komponuje się z atmosferą namiętności.

OVO to jeden z najbardziej renomowanych producentów akcesoriów erotycznych dostępnych na rynku, a desygnowane logiem tej marki kulki gejszy OVO L1a Loveballs Pink to owoc ciężkiej pracy specjalistów w dziedzinie zapewniania rozkoszy. Produkt ten wykonano z wodoodpornego silikonu jakości medycznej, dzięki czemu jest on nie tylko wygodny czy przyjemny w dotyku, ale również bezpieczny dla kobiecego organizmu. Ich kształt został zaprojektowany w taki sposób, aby gwarantować możliwie najlepsze efekty, idealnie pasując do damskiej fizjonomii.

Kolor: różowy
Materiał: silikon jakości medycznej
Średnica: 3 centymetry

Waga kulek:

  • kulka przezroczysta 35g
  • kulka chromowana 45 g

 

Przypominamy, że korzystając z tego typu gadżetów erotycznych zaleca się używać lubrykantów na bazie wody.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.