Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: lelo (se)

Wzmacnianie mięśni Kegla to dla kobiet klucz do pełniejszych doznań. Efekt mocniejszych mięśni, ciaśniejszej pochwy i głębszych orgazmów można osiągnąć stosując ten niepozorny gadżet - kulki gejszy LELO w zmysłowym, perłowym kolorze...


Historia kulek kegla

W XIX wieku, w Japonii, młode dziewczęta starano się jak najkorzystniej wydać za mąż - ich wiano było wówczas bardzo cenne. Stąd też narodził się pomysł, by jak najlepiej przygotowywać dziewice do rozpoczęcia współżycia seksualnego z przyszłymi małżonkami. Kulki gejszy, początkowo w bardzo prymitywnej formie, miały wzmocnić ich wewnętrzne mięśnie odpowiadające za wywieranie odpowiedniego ucisku na męski narząd podczas współżycia. Tym sposobem nawet najbardziej niedoświadczone dziewczęta miały szansę w zupełnie naturalny sposób doprowadzać swoich mężów do szaleństwa i dawać im - a także sobie - niesamowite orgazmy...

Co daje trening mięśni Kegla?

Mięśnie Kegla to wewnętrzne mięśnie miednicy, odpowiadające między innymi za prawidłowe kontrolowanie oddawanie moczu, ale to nie jedyna ich funkcja. Tę drugą, znacznie bardziej praktyczną, może odkryć każda z kobiet, która zdecyduje się nosić kulki gejszy wewnątrz siebie! 

Noszenie kulek gejszy wewnątrz pochwy na co dzień, wymusza na mięśniach Kegla ich łagodne zaciskanie się wokół gadżetu. Powoduje to bardzo przyjemne doznania erotyczne i przyjemnie stymuluje pochwę od wewnątrz. Mięśnie zaciskając się stają się mocniejsze, co daje ogromne korzyści nie tylko dla noszącej kulki kobiety! Są w stanie dużo mocniej zaciskać się wokół członka, stymulując go i sprawiając wrażenie ciasnej, dziewiczej pochwy.

Perłowe kulki dopochwoweKulki gejszy LELO w kolorze perłowym to dwie dość ciężkie kule, rozmiarów orzecha włoskiego umieszczone na mocnym, wygodnym do wyjmowania sznurku z tworzywa sztucznego, zupełnie bezpiecznego dla skóry i wnętrza pochwy. Wystarczy tylko umieścić kulki w swojej pochwie i nosić je przez kilka godzin dziennie podczas wykonywania codziennych czynności. Kulki gejszy LELO wykonane są z tworzywa niepowodującego alergii, dlatego mogą być używane absolutnie przez każdą kobietę!

Dla kogo polecane są kulki gejszy

Kulki gejszy LELO polecane są profilaktycznie w celu wzmocnienia mięśni Kegla, szczególnie nadwerężonych po porodach naturalnych. Nawet mając za sobą kilka porodów możesz poczuć się znów jak nastolatka - wąska, ciasna, idealnie dopasowana do swojego partnera! 

Kulki gejszy doskonale sprawdzą się jako gadżet erotyczny dla par - ich wkładanie, pieszczoty oralne podczas gdy ma się je w środku, a później również zmysłowe wyciąganie - mogą stanowić doskonałą grę wstępną dla partnerów, którzy oczekują od swojego pożycia łóżkowego znacznie więcej! Są także doskonałym treningiem dla kobiet, które pragną zacząć odczuwać orgazmy pochwowe głębiej. Do opakowania dołączone jest piękne, estetyczne etui, w którym bezpiecznie możesz przechowywać swój gadżet przed wzrokiem wścibskich oczu i nosić je ze sobą wszędzie, gdzie tylko zapragniesz - w domu, w pracy, na spacerze!


Parametry techniczne:

kolor: 2x jasnoróżowe, 2x jasnoniebieskie

materiał: korale: PC-ABS, pas: silikon

wymiary: średnica 36 mm

waga:2 x 28 g (jasnoróżowe), 2 x 37 g (jasnoniebieskie)

wodoodporność: tak

 

*Po każdym ćwiczeniu polecamy wyczyszczenie gadżetu, dezynfekcję oraz dokładne wysuszenie. Płucz swoje korale w ciepłej wodzie.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Kolor: 

  różowy, niebieski

 • Materiał: 

  silikon i ABS

 • średnica (w cm): 

  3,6

 • Waga (w gramach): 

  2 x 28 / 2 x 37