Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: nomi tang (ge)

Jeszcze lepsza kondycja seksualna czeka na Ciebie, jeżeli kupisz Nomi Tang - IntiMate Plus!

 

Zabawki erotyczne dostępne na rynku zazwyczaj służą wyłącznie do masturbacji, jednak bardzo ciekawym wyjątkiem są kulki gejszy. Mało tego, opinie wielu specjalistów z całego świata głoszą, że każda kobieta powinna mieć je w swoim posiadaniu. Szczególnie ciekawym produktem tego rodzaju jest Nomi Tang - IntiMate Plus. Do zakupu może zachęcić między innymi niska jak za tę jakość cena. Nasz sklep poleca!

 

Kulki gejszy ćwiczą mięśnie dna miednicy (Kegla) oraz pochwy. Dzięki temu często są wykorzystywane w celu zwalczenia problemów z nietrzymaniem moczu, ale także, by zwiększyć kondycję seksualną. W jaki sposób? Przez trening pochwa potrafi mocniej się zaciskać, dzięki czemu penis partnera podczas seksu może stymulować więcej stref erogennych, co spotęguje doznania kobiety, ale sam mężczyzna też odczuje większą przyjemność.

 

Nomi Tang - IntiMate Plus to najwyższej jakości kulki waginalne wykonane z silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Materiał jest bezpieczny w użytku dzięki swoim hipoalergicznym właściwościom. Opisywana propozycja nie jest pojedynczym produktem. Nomi Tang - IntiMate Plus to zestaw, w którym znajdują się dwie pary kulek gejszy. Posiadają bardzo zbliżony wygląd, jednak różnią się wagą – pierwsza waży 84 g, a druga 139,4 g, dzięki czemu komplet jest skierowany nie tylko do zaawansowanych użytkowniczek, ale też młodszych stażem.

 

Ćwiczyć należy codziennie. Kulki gejszy umieść w sobie i wykonuj codzienne czynności, takie jak spacerowanie lub sprzątanie przez kilkanaście minut. Najważniejsze jest to, by się poruszać. Zaleca się korzystanie z lżejszego modelu, jeżeli wcześniej nie stosowało się kulek waginalnych. Cięższy przyda się po kilku tygodniach treningu, kiedy mięśnie się wzmocnią.

 

Pamiętaj o nawilżeniu, dlatego kup również lubrykant na bazie wody, ponieważ inne mogą uszkodzić silikonową strukturę Nomi Tang - IntiMate Plus.

 

Parametry techniczne:

kolor: sakura (odcień różu)

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

średnica: 3 cm (w obu przypadkach)

długość: ok. 7 cm

waga: 83g i 139,4 g

wodoodporność: tak

KULKI

 • Długość (w cm): 

  7

 • Kolor: 

  różowy

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3

 • Waga (w gramach): 

  83 / 139,4