Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Popraw swoją seksualną kondycje i ciesz się niesamowitymi wrażeniami stosując 50 twarzy Greya Beyond Aroused. Cena jest nader atrakcyjna!

 

Szukasz gadżetu erotycznego, który pozwoli Ci wpłynąć na stan swoich części intymnych? A może chcesz zaopatrzyć się w produkt, który niezwykle urozmaici Twoją codzienność? W każdym wypadku 50 twarzy Greya Beyond Aroused to produkt wart uwagi! Nasz sklep serdecznie poleca!

 

Nie tylko jeden sposób na przyjemność!

 

50 twarzy Greya Beyond Aroused to kulki gejszy najwyższej jakości. Opisywany produkt jest wyjątkowy, ponieważ w zestawie znajdziesz kilka kulek! Są one bowiem wymienne, dzięki czemu będziesz w stanie idealnie dopasować wagę gadżetu do swoich możliwości i preferencji (kulki waginalne mają różną wagę). Kulki podwójne 50 twarzy Greya Beyond Aroused mają na celu zwiększenie siły mięśni Kegla oraz pochwy. Regularne stosowanie może pozwolić Ci przeżywać jeszcze większą przyjemność podczas zabaw z partnerem!

 

50 twarzy Greya Beyond Aroused powinno się stosować codziennie przez kilkanaście minut, a w miarę postępu trening wydłużać. Te kulki waginalne zostały wykonane z bezpiecznego dla ciała silikonu klasy medycznej. Przed użyciem nanieś na kulki gejszy lubrykant na bazie wody, a po zabawie umyj je mydłem antybakteryjnym i wodą. Ponadto, w zestawie znajdziesz woreczek do przechowywania. Już teraz kup sobie wyjątkowy upominek!

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny, biały, szary

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

długość: 14 cm

długość użytkowa: 8,9 cm

obwód: 9,5 cm

waga: 1 x 15 g, 1 x 25 g, 1 x 35 g, 1 x 55 g

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Długość (w cm): 

  14

 • Kolor: 

  czarny, szary, biały

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  3

 • Waga (w gramach): 

  15 / 25 / 35 / 55