Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: lelo (se)

Wyjątkowe doznania seksualne dla Ciebie i Twojego partnera to zdecydowanie coś, o co warto powalczyć! Z kulkami gejszy możesz w bezpieczny, bezbolesny i zmysłowo cudowny sposób stymulować swoją pochwę - do osiągania silniejszych orgazmów i fundowania partnerowi niezapomnianych doznań...

 

Czym są kulki gejszy?

 

Kulki gejszy LELO czarne to dyskretny, erotyczny gadżet przeznaczony dla kobiet, lecz pozwalający spełnić nie tylko kobiece najskrytsze fantazje. Doskonale służą jako delikatna stymulacja mięśni pochwy, a przy tym - erotyczny gadżet dla par, który można wykorzystać podczas zmysłowej gry wstępnej, która rozpali zmysły obojga partnerów. To dwie połączone ze sobą ciężkie kulki wielkości orzecha włoskiego, wyposażone w delikatny sznureczek ułatwiający wyciąganie. Kulki w całości wykonane są z bezpiecznego tworzywa sztucznego, nie powodującego uczuleń, nie barwiącego skóry, a także wytrzymałego, by możliwe było bezpieczne ich użytkowanie. To produkt najwyższej klasy, do którego dołączone zostało delikatne, atłasowe etui, doskonałe do przechowywania kulek.

 

Jak ich używać?

 

Wygodne umocowanie kulek na delikatnym, ale mocnym sznureczku z pętelką pozwala na wygodne ich aplikowanie. Wystarczy delikatnie umieścić je w pochwie, jedna po drugiej tak, aby pętelka wystawała nieco na zewnątrz. Tak umiejscowione kulki spowodują zaciskanie się mięśni Kegla wokół nich, co pozwoli na fantastyczne doznania erotyczne podczas ich noszenia na co dzień - w domu podczas gotowania, w pracy przy biurku, podczas zmysłowego tańca na imprezie... W subtelny sposób mięśnie Kegla pracują, wzmacniając się i czyniąc pochwę ciaśniejszą i dużo lepiej dopasowaną do członka partnera. Wystarczy kilka godzin dziennie noszenia kulek gejszy wewnątrz pochwy, by uzyskać piorunujący efekt - silniejszych mięśni pochwy, zdolniejszych do osiągania mocnych, satysfakcjonujących orgazmów i zaciskania się ciaśniej wokół członka partnera.

 

Rezultaty używania kulek gejszy

 

Kulki gejszy LELO w dyskretnym, czarnym kolorze w pięknym etui to bardzo praktyczne narzędzie do podnoszenia temperatury w związku. Zmysłowa gra erotyczna związana z wkładaniem, wyjmowaniem i stymulowaniem łechtaczki podczas obecności kulek w środku pozwoli na osiąganie piorunujących orgazmów i zapewnia zbliżenie się do siebie partnerów w łóżku. Silniejsze mięśnie pochwy to przede wszystkim silniejsze orgazmy dla obojga partnerów. Jednak kulki gejszy to przyjemność sama w sobie! Łatwo się przyzwyczaić do ich obecności wewnątrz, ale niełatwo o nich zapomnieć, gdy cały czas delikatnie stymulują wnętrze pochwy...

 

Kupno takiego gadżetu to wspaniały prezent dla samej siebie - ale i w konsekwencji również dla partnera! Wasze erotyczne doznania będą przyjemne jak przed laty, nawet gdy masz za sobą porody naturalne, podczas których Twoja pochwa została mocno nadwerężona. Systematyczny trening mięśni Kegla sprawi, że Twoja pochwa będzie ciasna jak dawniej - a być może nawet ciaśniejsza i bardziej wrażliwa na doznania niż kiedykolwiek! Przekonaj się!

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał: kulki: PC-ABS, pas na koraliki: silikon (posiadają atest FDA)

wymiary: pas: 75 x 30 x 10 mm, średnica Korali: 29 mm

waga: 2 x 37 g

wodoodporność: tak

 

*Po zabawie, gadżet wypłucz w ciepłej wodzi z dodatkiem środka służącego do utrzymania higieny akcesoriów erotycznych oraz dokładne wysusz.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Długość (w cm): 

  7,5

 • Kolor: 

  czarny

 • Materiał: 

  silikon i ABS

 • średnica (w cm): 

  2,9

 • Waga (w gramach): 

  2 x 37

Zaloguj się
2017-03-08 11:02:10 - Peter

Kupiłem mojej kobiecie na prezent z okazji dnia kobiet. Dostała dzisiaj rano i przed chwilą dostałem sms-a, jak bardzo jest zadowolona. Tak, zamiast tulipana:).

2017-05-21 09:51:27 - Renata

Świetny pomysł dla kobiet chcących dbać o siebie pod każdym względem, bardzo mi pomogły po porodzie by wrócić do formy.