Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: je joue (uk)

Dla wielu kobiet ćwiczenia mięśni Kegla kojarzą się z bólem, morderczymi treningami oraz podejmowaniem wielu wyrzeczeń. Nic bardziej błędnego! Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja trening mięśni dna miednicy stanie się przyjemnością, a nie przykrym doświadczeniem.

Kulki gejszy Je Joue Ami Fuksja to zestaw trzech kulek o zróżnicowanej wadze i średnicy. Kobiety rozpoczynające trening mięśni Kegla, na początek wybrać powinny najmniejsza kulkę, stopniowo przechodząc do największej.

Gadżet ten jest niezwykle prosty w aplikacji i wygodny w użytkowaniu, dzięki specjalnej, niezwykle dobrze przemyślanej konstrukcji. Wystarczy zaaplikować delikatnie kulkę do pochwy. Już w tym momencie dla kobiety zaczyna się trening mięśni Kegla - nie wymagający od niej jakiegokolwiek wysiłku, a jednocześnie będący niezwykle skuteczny w swoim działaniu.

Każda z kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja, w swoim wnętrzu posiada niewielki, odpowiednio dobrany ciężarek, który pod wpływem ruchów kobiety np. podczas chodzenia, zaczyna się poruszać - pobudzając do pracy uśpione i nieodpowiednio do tej pory trenowane mięśnie Kegla. Podczas nacisku ciężarku, zawartego w kulkach gejszy, mięśnie Kegla zacieśniają się, przez co kulki nie mogą wydostać się na zewnątrz. Na tym polega cała istota treningu z wykorzystaniem kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja. Mięśnie ćwiczone są w tym momencie, w którym zaciskają się, aby zaaplikowane do pochwy kulki, nie wysunęły się z niej.

Oto jak przedstawiają się parametry kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja:
- kolor: fuksja
- materia wykonania: silikon medyczny bez dodatku ftalanów
- waga i długość kulki 1: 36 g, 36 mm (długość samej kulki), 111 mm (długość kulki łącznie ze sznurkiem)
- waga i długość kulki 2: 78 g, 80 mm (długość samej kulki), 156 mm (długość kulki łącznie ze sznurkiem)
- waga i długość kulki 3: 106 g, 70 mm (długość samej kulki), 144 mm (długość kulki łącznie ze sznurkiem)
- maksymalna średnica kulki 1: 36 mm
- maksymalna średnica kulki 2: 32 mm
- maksymalna średnica kulki 3: 28 mm.

Jak przekonują liczne użytkowniczki, regularne stosowanie kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja, pozwala na skuteczne zapobieganie problemom, które dotykają kobiety niezwykle często. Są to takie dolegliwości jak problemy z oddawaniem moczu czy dyskomfort podczas stosunku seksualnego, spowodowany brakiem wystarczającej elastyczności mięśni Kegla.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

KULKI

 • Długość (w cm): 

  11,1 / 14,4 / 15,6

 • Kolor: 

  fuksja

 • Materiał: 

  silikon

 • średnica (w cm): 

  2,8 / 3,2 / 3,6

 • Waga (w gramach): 

  47 / 78 / 106

Zaloguj się
2017-05-03 00:13:09 - Ola

Od dawna chciałam je mieć, ale nie wiedziałam które wybrać - te sprawdziły się idealnie.