Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: je joue (uk)

Kulki gejszy Je Joue Ami Fuksja zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów i przeznaczone zostały przede wszystkim do ćwiczenia mięśni dnia miednicy, nazywanych często mięśniami Kegla. Są one niezwykle ważne dla kobiet, bowiem pełnią między innymi funkcję podtrzymującą macicę. Dodatkowo wykorzystywane są one codzienne, w czasie tak zwyczajnych czynności jak oddawanie moczu czy odbywanie stosunku seksualnego. Im większa władza nad tymi mięśniami tym większy komfort dla kobiety. Dlatego powstały kulki gejszy Je Joue Ami w kolorze fuksji.

Dla wielu kobiet ćwiczenia mięśni Kegla kojarzy się z bólem , morderczymi treningami oraz podejmowaniem wielu wyrzeczeń. Nic bardziej błędnego! Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja trening mięśni dna miednicy stanie się przyjemnością, a nie przykrym doświadczeniem. Gadżety te są niezwykle proste w aplikacji i wygodne w użytkowaniu, dzięki specjalnej, niezwykle dobrze przemyślanej konstrukcji. Wystarczy zaaplikować delikatnie kulkę do pochwy. Już w tym momencie dla kobiety zaczyna się trening mięśni Kegla - nie wymagający od niej jakiegokolwiek wysiłku, a jednocześnie będący niezwykle skuteczny w swoim działaniu. Każda z kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja w sowim wnętrzu posiada umieszczony niewielki, odpowiednio dobrany ciężarek, który pod wpływem ruchów kobiety np. podczas chodzenia, zaczyna się poruszać pobudzając do pracy uśpione i nieodpowiednio do tej pory trenowane mięśnie Kegla. Podczas nacisku ciężarku zawartego w kulkach gejszy, mięśnie Kegla zacieśniają się, przez co kulki nie mogą wydostać się na zewnątrz. Na tym polega cała istota treningu z wykorzystaniem kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja. Mięśnie ćwiczone są w tym momencie, w którym zaciskają się, aby zaaplikowane do pochwy kulki, nie wysunęły się z niej.

Oto jak przedstawiają się parametry kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja:
- kolor: fuksja
- materia wykonania: silikon medyczny bez dodatku ftalanów
- waga i długość kulki 1: 36 g, 36 mm (długość samej kulki), 111 mm (długość kulki łącznie ze sznurkiem)
-  waga i długość kulki 2: 78 g, 80 mm (długość samej kulki), 156 mm (długość kulki łącznie ze sznurkiem)
-  waga i długość kulki 3: 106 g, 70 mm (długość samej kulki), 144 mm (długość kulki łącznie ze sznurkiem)
- maksymalna średnica kulki 1: 36 mm
- maksymalna średnica kulki 2: 32 mm
- maksymalna średnica kulki 3: 28 mm.

Jak przekonują liczne użytkowniki, regularne stosowanie kulek gejszy Je Joue Ami Fuksja pozwala na skuteczne zapobieganie problemom, które dotykają kobiety niezwykle często. Są to takie dolegliwości jak problemy z oddawaniem moczu czy dyskomfort podczas stosunku seksualnego, spowodowany brakiem wystarczającej elastyczności mięśni Kegla.

Kulki gejszy Je Joue Ami Fuksja to zestaw trzech kulek o zróżnicowanej wadze i średnicy. Dzięki tym różnicom trening jest bardziej zróżnicowany, a co za tym idzie znacznie skuteczniejszy. Kobiety zaczynające dopiero trening mięśni Kegla na początek wybrać powinny najmniejsza kulkę, stopniowo przechodząc do tej największej.

Napisz opinię
2017-05-03 00:13:09 - Ola

Od dawna chciałam je mieć, ale nie wiedziałam które wybrać - te sprawdziły się idealnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...