Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Twoje samotne wieczory już nigdy nie będą takie same, kiedy zaopatrzysz się w gadżet firmy Tenga - Rolling Head Cup!

Szukasz zabawki, która pozwoli ci w satysfakcjonujący sposób się zaspokoić? Cenisz sobie najwyższą jakość doznań, ale zależy Ci też na komforcie i bezpieczeństwie użytkowania? Liczysz na najwyższą jakość, ale chcesz również, by cena nie była wysoka? Nasz sklep ma coś idealnego dla Ciebie! Tenga - Rolling Head Cup to zabawka, która zmieni Twoje podejście do masturbacji!

Wszystkie strony przyjemności!

Tenga - Rolling Head Cup to profesjonalny masturbator oralny.

Zabawka ta jest wyjątkowa w swoim rodzaju, ponieważ w połowie swojej długości posiada ruchomą część. Dzięki niej będziesz w stanie obracać górną częścią gadżetu w dowolną stronę! Mało tego, ta wyjątkowa zabawka posiada niewielki otwór po przeciwnej stronie do właściwego, służącego do penetracji. Jego zadaniem jest przyniesienie użytkownikowi wrażenia ssania. Co więcej, jeżeli ten niewielki otwór podczas zabawy zasłoni się palcem, to uczucie ssania będzie jeszcze mocniejsze! Nie można też zapominać o rozkosznym wypełnieniu Tenga - Rolling Head Cup. Wnętrze masturbatora pełne jest strategicznie rozmieszczonych wypustek, grudek itd. Na końcu gadżetu znajduje się też kulka, która będzie dodatkowo stymulowała żołądź penisa. Z pewnością nie będziesz zawiedziony działaniem tej zabawki!

Tenga - Rolling Head Cup, a raczej jego wnętrze zostało wykonane z termoplastycznego elastomeru bez dodatku ftalanów. Jest to materiał bardzo przyjemny w dotyku i bezpieczny dla ludzkiej skóry. W celu komfortowego stosowania tego masturbatora powinieneś zaopatrzyć się w lubrykant na bazie wody (inne żele nawilżające mogą przyczynić się do zniszczenia zabawki). Pamiętaj też, że higiena w przypadku zabawy Tenga - Rolling Head Cup jest bardzo ważna, dlatego myj gadżet po każdym użyciu.

Parametry techniczne:

kolor: czerwono-biały

długość: 155 mm

średnica: 71 mm

materiał: termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.