Wczytuję dane...

Doskonała jakość wykonania i bardzo przyjemne doznania czekają na Ciebie – kup Tenga Flip Orb Blue Rush!

 

Tenga Flip Orb Blue Rush to profesjonalny masturbator oralny, który zaskakuje swoim nowoczesnym wzornictwem. Jednak nie tylko wygląd tej zabawki jest nowatorski. Jej głównym atutem jest możliwość otworzenia obudowy, co ukazuje użytkownikowi wnętrze Tenga Flip Orb Blue Rush pełne wypustek i strategicznie ułożonych prążków potęgujących przyjemność płynącą ze stymulacji. To nie wszystko, ponieważ wspomniana obudowa posiada elementy do naciskania podczas zabawy, co zacieśnia średnicę Tenga Flip Orb Blue Rush zwiększając intensywność doznań. Dochodzi do tego fakt, że podczas zabawy użytkownik odczuje wrażenie ssania. Opinie ekspertów doceniają także, że opisywany masturbator został wykonany z bezpiecznego dla ciała TPE. Cena zabawki jest zaskakująco atrakcyjna, jak za tę jakość.

 

Oferowany przez nasz sklep masturbator wymaga zastosowania lubrykanta. W zestawie znajdziesz próbkę, jednak zaopatrz się w większą ilość żeli intymnego. Polecamy kupno produktów na bazie wody. To nie wszystko, ponieważ zabawka ta powinna być zawsze myta po użyciu wodą i mydłem antybakteryjnym. Z racji tego, że Tenga Flip Orb Blue Rush ma otwieraną obudowę, to czyszczenie, jak i aplikacja żelu intymnego są bardzo proste.

 

Nasz sklep serdecznie zaprasza do zakupu. Zachęcamy też do skorzystania z innych produktów znajdujących się w naszej ofercie.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty, biały

materiał: TPE

długość: 17,8 cm

szerokość: 8,6 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  17,8

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  8,6