Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Masturbator Tenga Original Vacuum Cup to wyjątkowy masturbator dla mężczyzn symulujący seks oralny (tak zwane głębokie gardło). Służy on do jednorazowego użytku. Idealny dla mężczyzn, który kupują swój pierwszy masturbator. Doskonały dla początkujących, którzy chcą zapoznać się z zabawkami erotycznymi. Masturbator męski zapewnia intensywne doznania, podczas jego penetracji penisem. Został wypełniony lubrykantem, przez co jest bardzo komfortowy w użyciu. Kup nasz masturbator i ciesz się nim w pojedynkę lub podczas zabaw z partnerką/partnerem.

 

Masturbator Tenga został stworzony we współpracy z fundacją Keitha Haringa. Jest ozdobiony grafikami, które zaprojektował artysta. Sam masturbator dla mężczyzn jest mały i poręczny, dzięki czemu można go zabrać także w podróż i cieszyć się ciekawymi doznaniami poza ścianami sypialni. Nasz sklep oferuje masturbator Original Vacuum, który ma kształt klepsydry i zapewnia uczucie ssania. U góry znajduje się malutki otwór, który kontroluje ciśnienie w środku masturbatora męskiego. By zwiększyć ciśnienie, wystarczy zasłonić palcem otwór. Analogicznie - by zmniejszyć ciśnienie, wystarczy odsłonić otwór. Nasz produkt zapewnia doznania na miarę seksu oralnego.

 

Należy pamiętać, że jest to masturbator męski jednorazowy. Ze względów higienicznych zalecane jest tylko jednorazowe użycie produktu (niezależnie, czy doszło do wytrysku). Użytkowanie masturbatora bez prezerwatywy zwiększa jakość doznań.

 

Zaletą produktu jest to, że został on nawilżony od środka lubrykantem. Gwarantuje to wysoki komfort użytkowania i zapewnia niezapomnianą przyjemność. Masturbator Tenga to idealny wybór w tej kategorii masturbatorów. Wiele pozytywnych opinii klientów i niska cena utrzymują wysoką sprzedaż masturbatora Tenga Original Vacuum Cup.

 

Parametry techniczne:

kolor:biały (w czerwono-czarne grafiki)

materiał: elastomer

długość całkowita: 15,5 cm

długość użytkowa: 15 cm

 szerokość: elastyczna (dostosowuje się do wielkości penisa)

zasilanie: brak

ładowanie: brak

funkcje: masturbator męski symulujący seks oralny (głębokie gardło)

wodoodporność: tak

MASTURBATOR

  • długość całkowita (w cm): 

    15,5

  • materiał: 

    TPE

  • rodzaj wejścia: 

    usta