Wczytuję dane...

Nowoczesna zabawka o zaskakującym działaniu dla najbardziej wymagających – kup Tenga Spinner 02 Hexa!

 

Tenga Spinner 02 Hexa to profesjonalny masturbator penisa, przeznaczony dla wymagających mężczyzn. Wnętrze zabawki jest złożone z sześciokątnych elementów, które wpływają na jeszcze większą przyjemność ze stosowania gadżetu. To nie wszystko, ponieważ spiralna forma obudowy sprawia, że Tenga Spinner 02 Hexa zwija się i rozwija podczas masturbacji, dostarczając jeszcze lepszych i ciekawych doznań. Opinie ekspertów doceniają także wykonanie masturbatora – stworzono go z termoplastycznego elastomeru. Materiał jest elastyczny, dlatego sprawdzi się nawet w przypadku sporych członków. Jednocześnie zabawka jest niewielka, więc można ją dyskretnie schować np. podczas podróży. Cena Tenga Spinner 02 Hexa jest zaskakująco niska, jak za tę jakość.

 

Korzystanie z masturbatora wymaga zastosowania odpowiedniej ilości lubrykanta. W zestawie znajduje się próbka żelu nawilżającego, jednak ta wystarczy tylko na pierwsze użycie. Z tego powodu zaopatrz się w większą ilość takowego preparatu. Nasz sklep zaleca kupno lubrykantów na bazie wody. W trosce o swój komfort i bezpieczeństwo nie zapominaj o higienie. Zawsze po zabawie wypłucz Tenga Spinner 02 Hexa wodą i mydłem.

 

Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do skorzystania z oferty! Jeśli chcesz, zaopatrzysz się u nas w wiele innych, ciekawych akcesoriów erotycznych pokroju żeli nawilżających, gadżetów, kostiumów itd.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty

materiał: elastomer

długość: 13 cm

średnica: 4,5 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  13

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,5