Wczytuję dane...

Innowacyjna zabawka dla spragnionych nowych doznań – kup Tenga Spinner 01 Tetra już teraz!

 

Tenga Spinner 01 Tetra to profesjonalny masturbator oralny, który nieprzypadkowo zdobywa świetne opinie na całym świecie. Japońscy specjaliści firmy Tenga stworzyli serię zabawek, która nieprzypadkowo nazywa się Spinner (ang. spin – kręcić). Mianowicie, podczas stymulacji gadżet będzie się zwijał i rozwijał na penisie, serwując jeszcze bardziej intensywne doznania, niż tradycyjne masturbatory. Wnętrze tej zabawki jest wypełnione geometrycznymi płytkami. Średnica Tenga Spinner 01 Tetra jest uniwersalna. Zabawka została wykonana z bardzo elastycznego materiału, którym jest TPE, dlatego sprawdzi się także w przypadku większych członków. Cena tego masturbatora jest zaskakująco atrakcyjna.

 

Proponowany przez nasz sklep masturbator Tenga Spinner 01 Tetra posiada w zestawie próbkę lubrykanta, jednak wystarczy ona tylko na pierwsze użycie, więc kup sobie żel nawilżający. Zalecamy stosowanie produktów na bazie wody. W trosce o swoją higienę myj Tenga Spinner 01 Tetra po każdym użyciu wodą i mydłem.

 

Niewielki rozmiar zabawki sprawia, że można ją zabrać w dyskretną podróż. Opinie użytkowników potwierdzają, że gadżet może urozmaicić wspólne chwile z drugą połówką. Nasz sklep serdecznie poleca i zaprasza do skorzystania z oferty! Jeśli chcesz, znajdziesz u nas także wiele innych, ciekawych akcesoriów erotycznych.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty

materiał: elastomer

długość: 13 cm

średnica: 4,5 cm

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  13

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  4,5