Wczytuję dane...

Spełnij swoje fantazje i ciesz się niesamowitymi przeżyciami dzięki niesamowitemu produktowi marki TENGA - COOL EDITION DEEP THROAT CUP!

 

Jesteś mężczyzną, który lubi ciekawe rozwiązania? Chcesz wyjątkowo urozmaicić samotne wieczory w sposób satysfakcjonujący i najbardziej przyjemny? Liczysz na wysoką jakość wykonania, ale też bezpieczeństwo użytkowania, innowacyjność i niezawodność? Na pewno nie będziesz zawiedziony, jeżeli zaopatrzysz się w TENGA - COOL EDITION DEEP THROAT CUP! Nasz sklep serdecznie poleca!

 

Zabawka o zimnym sercu

 

TENGA - COOL EDITION DEEP THROAT CUP jest profesjonalnym masturbatorem stworzonym dla Panów, którzy lubią czerpać przyjemność ze swoich zabaw przez długi czas. Został on bowiem zaopatrzony w chłodzący lubrykant, który nie tylko zapewni idealny poślizg, ale też pozwoli pozostać w grze dłużej! To nie wszystko, ponieważ zabawka została zaopatrzona w specjalny otwór, który zapewnia jeszcze mocniejsze doznania. Chodzi o to, że korzystanie z TENGA - COOL EDITION DEEP THROAT CUP powoduje uczucie ssania! Możesz nim (uczuciem) dowolnie sterować, przykładając palec do wspomnianego otworu. Na pewno spodoba Ci się ten rodzaj stymulacji! Nie można też zapominać o genialnie zaprojektowanym wypełnieniu masturbatora. Jest ono pełne wypustek i strategicznie rozłożonych grudek. Zabawka sprawdzi się doskonale zarówno jako asortyment sypialni, jak i zaopatrzenie w podróży.

 

TENGA - COOL EDITION DEEP THROAT CUP został stworzony z największą precyzją. Wnętrze zostało stworzone z wysokiej jakości termoplastycznego elastomeru bez dodatku ftalanów. Ten materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i bezpieczny w kontakcie ze skórą. Kup TENGA - COOL EDITION DEEP THROAT CUP już teraz! Nie tylko cena jest atrakcyjna, ale też możliwość treningu kondycji seksualnej – regularne ćwiczenia masturbatorem mogą zwiększyć wytrzymałość!

 

Parametry techniczne:

kolor: niebiesko-srebrny

wysokość: 15 cm

obwód: 20,5 cm

średnica: 6 cm

materiał wnętrza: termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  15

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  5,5 - 6,5