Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Fleshlight - Turbo Thrust Blue Ice to masturbator, który dostarcza niezwykle realistycznych doznań. Produkt idealnie oddaje odczucia towarzyszące podczas miłości francuskiej. Jest to rozkosz, którą ciężko opisać za pomocą słów. Został on stworzony dla najbardziej wymagających mężczyzn, którzy potrzebują doznań na najwyższym poziomie. Model Thrust gwarantuje subtelną stymulację. Wszystko po to, aby użytkownik poczuł przyjemność towarzyszącą podczas delikatnego wsuwania i wysuwania penisa ze sztucznych ust. Jest to uczucie na tyle realistyczne, że ciężko poczuć różnicę. Nawet doświadczeni Panowie potwierdzają, że produkt gwarantuje doznania towarzyszące podczas stosunku oralnego z prawdziwym partnerem. Dodatkowym atutem jest fakt, że wnętrze masturbatora składa się z kilku różnych struktur. Znajdują się w nim trzy punkty, które nie tylko stymulują najwrażliwsze obszary członka, ale również dostarczają zupełnie innych bodźców. Dzięki temu zabawa stanie się ciekawa oraz niezwykle ekscytująca.

Produkt został wykonany z certyfikowanych materiałów, które pozbawione są ftalanów, a także innych szkodliwych związków. Masturbator będzie doskonały dla osób ze skłonnościami do podrażnień, czy też alergii. Jest to model całkowicie bezpieczny oraz nieszkodliwy. Wykorzystano w nim opatentowaną technologię SuperSkin, która perfekcyjnie imituje ludzką skórę. Tworzywo jest miękkie oraz przyjemnie gładkie. Dodatkowo wkład produktu został zaprojektowany w taki sposób, aby dostosowywać się do użytkownika. Niezależnie od wielkości członka, masturbator będzie idealnie dopasowany. Dla lepszego poślizgu można zastosować lubrykant na bazie wody. Nie zaleca się stosowania produktów tłustych np. olejków, gdyż mogą one rozpuścić delikatne materiały. W taki sposób produkt zostanie trwale uszkodzony. Bezpośrednio przed zabawą można zanurzyć wkład w ciepłej wodzie, tak aby zyskał on temperaturę ciała. Po igraszkach wystarczy oczyścić go przy użyciu alkoholu izopropylowego do sterylizacji. Dodatkowo można posypać go mąką kukurydzianą, która przedłuży jedwabistą gładkość.

 

Parametry techniczne:

długość zewnętrzna: 25 cm

długość wewnętrzna: 23 cm

średnica wewnętrzna: 1,2 - 2 cm

Wykonano z materiału SuperSkin®, bezpiecznego w kontakcie ze skórą. Nie zawiera ftalanów.

 

Opakowanie zawiera:

  • masturbator Fleshlight Turbo
  • instrukcję obsługi
  • próbkę lubrykantu Fleshlube Water

  

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.