Wczytuję dane...

Masturbator oralny Tenga Air-Tech Twist Tickle to nowa i odświeżona wersja Air-Tech Vacuum Cup. Ten popularny masturbator męski składa się z dwóch części i w prosty sposób umożliwia regulację ssania przez skręt górnej części aż do chwili osiągnięcia najbardziej optymalnego ciśnienia. Masturbator Tenga w zaprezentowanej wersji to kubek próżniowy wielokrotnego użytku, który został wypełniony grubymi oraz bardzo wytrzymałymi grudkami, które zapewniają wyjątkowo intensywną stymulację. 

Używanie masturbatora Tenga Air-Tech Twist Tickle jest bardzo proste, wręcz intuicyjne. Po rozpakowaniu Tengi, wystarczy wyjąć znajdującą się wewnątrz pudełka próbkę lubrykantu i zaaplikować go do wewnątrz zabawki. Chwilę potem można przystąpić do akcji! Po skończeniu zabawy, należy wyjąć wewnętrzną część i umyć ją pod bieżącą wodą, koniecznie używając do tego celu dobrego mydła lub żelu antybakteryjnego, następnie wytrzeć do sucha ręcznikiem i umieść wewnątrz etui. Masturbator dla mężczyzn Tenga to świetny wybór dla najbardziej wymagających Klientów. Odpowiednio użytkowany będzie służył przez długie lata, zawsze w świetnym stanie. 

Nasz sklep oferuje najlepszej jakości zabawki erotyczne dla mężczyzn. Odkryj z nami świat doznań już dziś! Przeczytaj świetne opinie na temat naszych gadżetów i kup prezent swojej drugiej połówce. Wprowadź do sypialni odrobinę pikanterii. Z nami to prostsze niż myślisz. 

Tenga, założona w 2006 r., to znana na całym świecie japońska firma, która specjalizuje się w produkcji zabawek erotycznych przeznaczonych specjalnie dla wymagających mężczyzn. Jej pomysłodawca i twórca, Koichi Matsumoto, który pracował wcześniej w branży motoryzacyjnej, postanowił stworzyć serię gadżetów, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych wrażeń z masturbacji, przy zachowaniu dyskretnego wzornictwa. Tak powstała rodzina masturbatorów Tenga, która dziś cieszy się niesłychanym powodzeniem nie tylko w Azji. 

 

Parametry techniczne:

 • długość penetracyjna [mm]: 160

 • średnica [mm]: 50

 • wejście: Air-Tech
 • materiał części użytkowej: termoplastyczny elastomer (TPE)

   

 

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  16

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  5