Wczytuję dane...

Masturbator Tenga - Original Vacuum Cup (Deep Troath) to produkt imitujący stosunek oralny. Ten innowacyjny seks gadżet zapewnia wrażenia, które towarzyszą podczas tego rodzaju zbliżenia. Produkt gwarantuje maksymalne zasysanie penisa do wnętrza - zupełnie tak jak podczas intensywnej miłości francuskiej. Masturbator został zaprojektowany oraz stworzony z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach. Użytkownik może poczuć się tak, jak podczas realnego stosunku. Doznania są bardzo zbliżone, a nawet lepsze. Penis może wchodzić w produkt bardzo głęboko - stąd jego nazwa Deep Troath, co w tłumaczeniu znaczy Głębokie Gardło. Jest to więc idealny gadżet dla Panów, którzy potrzebują maksymalnych doznań.

 

Produkt w kształcie klepsydry zapewnia bezproblemowe i łatwe użytkowanie. Bez najmniejszego problemu można złapać oraz utrzymać masturbator w dłoni. Oczywiście sposób na igraszki jest o wiele więcej, a wszystko zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb. Świetnym pomysłem jest umieszczenie produktu np. pomiędzy poduszkami kanapy. Dzięki temu zabawa będzie odbywać się poprzez ruchy ciała, a nie dłoni. Jest to znakomita forma urozmaicenia.

 

Ten nowoczesny masturbator został wyprodukowany z atestowanych materiałów, które swoją strukturą przypominają wnętrze prawdziwych ust. Jest to źródło rozkoszy, którą ciężko opisać za pomocą słów. Należy podkreślić, że produkt może być stosowany z lubrykantami na bazie wody. Gwarantują one optymalny poślizg, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza. Nie zaleca się stosowania mocniejszych lubrykantów np. olejków, gdyż mogą one uszkodzić delikatne tworzywo. Warto stosować się zaleceń producenta, tak aby przedłużyć żywotność produktu, Dużym atutem jest jego wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także niezawodność. Nawet najbardziej intensywne i najczęstsze użytkowanie nie wpłynie negatywnie na jego stan. Warto również wspomnieć, że materiał zewnętrzny nie ślizga się i pewnie leży w dłoni. Przekłada się to na najwyższy komfort użytkowania.

 

Masturbator imitujący seks oralny będzie znakomitym gadżetem do masturbacji. Produkt sprawia, że można całkowicie oderwać się od rzeczywistości i przenieść wprost do raju. Ponadto można go używać również we dwoje, jako dodatek do gry wstępnej. Wprowadzenie do sypialni gadżetów erotycznych eliminuje nudę, a także przenosi relację na wyższy poziom. Jakość życia seksualnego znacząco wzrośnie.

 

Maturbator może być również stosowany do ćwiczeń wytrzymałości seksualnej. Jest to opcja szczególnie polecana dla mężczyzn, którzy mają problemy z przedwczesnym wytryskiem. Użytkownik poprzez igraszki może nauczyć się kontroli nad własnym ciałem. Regularne treningi sprawią, że orgazm przyjdzie dopiero wtedy, kiedy będzie chciał tego mężczyzna.

 

Produkt został wykonany z wysokojakościowych oraz atestowanych materiałów, które w swoim składzie nie posiadają żadnych szkodliwych związków. Jest to zabawka erotyczna całkowicie bezpieczna dla użytkownika. Produktu polecamy używać z lubrykantami na bazie wody.

 

Parametry techniczne:

wysokość  15 cm
obwód: 20,5 cm
średnica: 65 mm / 55 mm

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  15

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  5,5 - 6,5